POROZMAWIAJMY

AKADEMIA

SEEKING GREATNESS

 

12 Sprawdzonych Kroków do Twojego Sukcesu!

Pierwszy w Polsce 6-miesięczny Program Coachingowy, dzięki któremu odkryjesz swoje życiowe cele i osiągniesz je szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek!

Na podstawie 6 dekad poszukiwań, nauk a przede wszystkim rezultatów jego studentów, Bob Proctor stworzył jeden z najefektywniejszych programów rozwoju osobistego jaki znajdziesz na całym świecie.

Motywacja jest ważna. Inspiracja jest ważna.

MY DAJEMY REZULTATY, KTÓRYCH PRAGNIESZ.
 

WYKORZYSTAJ MOC SWOJEGO UMYSŁU, ABY STWORZYĆ ŻYCIE, KTÓREGO PRAGNIESZ.

 

Thinking into Results to najpotężniejszy proces jaki KIEDYKOLWIEK stworzono do szybkiego i trwałego przekształcenia KAŻDEGO celu, marzenia lub pragnienia w namacalną rzeczywistość.

 

REZULTATY ZAWSZE POKAZUJĄ PRAWDĘ!

Justyna przestała czuć się nieszczęśliwa w swoim życiu. Odeszła z pracy, stworzyła własny biznes coachingowy i żyje pełnią życia. Znacząco poprawiły się jej relacje z mężem i bliskimi.
San poświęciła życie na wychowywanie dzieci. Nie miała żadnego wykształcenia, nie czuła się wystarczająco dobra. Po 12 miesiącach pracy ze mną, została autorką poezji oraz książek dla dzieci, odnalazła swoją drogę w życiu i odzyskała pewność siebie.
Jenny prowadziła salon fryzjerski. Spędzała w pracy długie godziny. Nie była zadowolona ze swoich zarobków i czuła, że marnuje swój potencjał. Po 6 miesiącach kursu w Akademii odkryła swój prawdziwy cel. Zamknęła stary biznes i zarobiła pierwsze € 10 000 w miesiąc. Pokochała siebie i pokochała życie!

Nieważne, w jakim miejscu swojego życia się znajdujesz. Akademia Seeking Greatness pomoże Ci odkryć Twoje najskrytsze marzenia i poprowadzi za rękę do sukcesu!

CZY TO TY?

✔ Masz marzenia, wspaniałe cele i pomysły, jak chciałabyś przeżyć życie, jednak nie wiesz, jak to zrobić?

✔ Widzisz inne kobiety, które żyją pełnią życia, ale nie rozumiesz, dlaczego im się udało, a Tobie nie?

✔ Być może osiągnęłaś wiele w życiu, kochasz to co robisz, jednak czujesz, że chciałabyś doświadczyć więcej?

✔ Odczuwasz niedosyt w swoim życiu, brakuje Ci spełnienia i nie wiesz, jak to zmienić?

✔ Być może jesteś kompletnie zagubiona w życiu, jednak czujesz, że ugrzęzłaś w miejscu, nie rozwijasz się, nie idziesz w kierunku swojego celu i zaczynasz tracić nadzieję, że możesz cokolwiek zmienić?

✔ Studiujesz rozwój osobisty i potęgę podświadomości. Być może oglądałaś „Sekret”. Czujesz, że wiesz bardzo dużo na ten temat, ale mimo tego Twoje rezultaty w życiu są niesatysfakcjonujące? Nie wiesz, jak wcielić w życie wiedzę, którą tak dogłębnie studiujesz?

Wiem, że jesteś gotowa...

Wiem, że potrafisz...

 

Pytanie: Czy CHCESZ stworzyć życie, na jakie zasługujesz?

Co powoduje, że

THINKING INTO RESULTS

jest tak efektywny?

NATYCHMIASTOWE REZULTATY

Rezultaty przyjdą bardzo szybko. Program został zaprojektowany tak, by wpłynąć na Twoją świadomość i podświadomość równocześnie. Od pierwszego dnia w Akademii doświadczysz ogromnych zmian w Twoim osobistym i zawodowym życiu.

Alison posiadała sieć salonów piękności w całej Europie. Covid zmusił ją do zamknięcia biznesu. Odkryła swoje skryte pasje, określiła nowy cel w życiu i odnalazła drogę do finansowego i personalnego spełnienia.

NAUKOWE PODEJŚCIE

Wpływ każdej lekcji Thinking into Results na Twoją podświadomość jest niesamowity. Poprzez studiowanie tego materiału wprowadzisz zmiany w podświadomości, dzięki którym zaczniesz kreować myśli, przekonania i nawyki, które pozwolą Ci zrealizować nawet najskrytsze marzenia.

Claire nie czuła się wystarczająca dobra, aby rozwinąć swój biznes. Po 6 miesiącach udziału w Thinking into Results, Claire dwukrotnie podwoiła swoje dochody. Odnalazła balans w życiu, stała się liderką, którą bardzo pragnęła być.

PROCES NA CAŁE ŻYCIE

Ten prosty, ale efektywny proces pozwoli Ci określić, a następnie osiągnąć obrane cele. Twoje pragnienie rozwoju nigdy nie zmaleje. Już zawsze będziesz chciała sięgać po więcej.

Noreen czuła się niespełniona. Brakowało jej poczucia własnej wartości. Żyła w ciągłym chaosie i uczuciu, że nie robi tego, czego pragnie. Po 6 miesiącach odkryła wizję życia, jakie chce naprawdę wieść. Pokochała siebie oraz zrealizowała projekt, dzięki któremu realnie wpłynie na życie 70 tysięcy nastolatków!

THINKING INTO RESULTS

PRZEWIDYWALNY PROCES OSIĄGNIĘCIA CELÓW W KAŻDYM OBSZARZE TWOJEGO ŻYCIA POPRZEZ ZMIANĘ PRZEKONAŃ, OBRAZU SAMEJ SIEBIE I NAWYKÓW NA POZIOMIE PODŚWIADOMYM.

12 KROKÓW DO TWOJEGO SUKCESU

LEGENDARNY PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO, PODPARTY TYSIĄCAMI UDANYCH PRZEMIAN NA CAŁYM ŚWIECIE

 

🇵🇱 PO RAZ PIERWSZY W POLSCE 🇵🇱

#1

SZTUKA USTALANIA CELÓW

 

Większość ludzi nie ustala i nie osiąga swoich celów, ponieważ nie wie, jak to uczynić.

W przeciwieństwie do innych programów, pomożemy Ci zrozumieć, jak bardzo ważne jest posiadanie celów, które Cię ekscytują i inspirują.

Podczas pierwszej lekcji wyznaczysz z nami kierunki, którymi będziesz podążać. Wskażesz sobie cele, które dotychczas wydawały Ci się niemożliwe do osiągniecia. Zrobisz to. Sięgniesz po sukces.

#2

WCIEL WIEDZĘ W ŻYCIE

 

Większość szkoleń mówi Ci, co masz zrobić, aby osiągnąć sukces. Być może już się przekonałaś, że sama wiedza nie wystarcza. Twoje nawyki i przekonania powstrzymają Cię przed dalszym działaniem.

Lekcja druga pozwoli Ci wcielić w życie to, co już wiesz. Nauczysz się dyscypliny i zaczniesz działać efektywnie, by zwiększyć swoją wydajność.

#3

ZMIANA PODŚWIADOMOŚCI

 

Aby dostrzec permanentne zmiany w swoim życiu, zmiana musi nastąpić na poziomie podświadomym, czyli tam, gdzie Twoje przekonania i nawyki się znajdują.

Lekcja 3 poprowadzi Cię prostym, a zarazem efektywnym procesem do zmiany Twojego paradygmatu (podświadomości). Bez tej zmiany żadne nowe rezultaty nie będą trwałe.

#4

PRAWA WSZECHŚWIATA 

 

Cały świat rządzi się swoimi prawami, niezależnie od tego, czy stosujesz się do nich świadomie czy też nie.

Z tej lekcji dowiesz się, w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł i jak w harmonii z prawami wszechświata osiągnąć każdy swój cel. To tutaj uwolnisz swój prawdziwy potencjał.

#5

KONTROLUJ SIEBIE 

 

Jesteśmy uwarunkowani tak, by myśleć i podejmować decyzje w oparciu o nasz świat zewnętrzny (stan konta, umiejętności, doświadczenie, wykształcenie). Twoje rezultaty są odbiciem Twoje myślenia.

Zacznij myśleć, podejmować decyzje i działać z poziomu podświadomości. Przestań operować swoimi zmysłami i zaangażuj swoje zdolności umysłowe.

#6

OBRAZ SAMEJ SIEBIE 

 

Twoje przekonania o samej sobie blokują Cię przed życiem, jakie chcesz dla siebie stworzyć.

Zmień obraz samej siebie na poziomie podświadomym, aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Pokochaj siebie i odkryj, kim tak naprawdę jesteś.

#7

POKONAJ STRACH

 

Strach powstrzymuje Cię przed podejmowaniem decyzji oraz robieniem rzeczy, które są niekomfortowe.

Zrozum swoje lęki i podejmij działania pomimo strachu. Ta lekcja nauczy Cię 4 psychologicznych kroków, w jaki sposób przełamać każdy strach.

#8

ZMIANA PRZEKONAŃ

 

Aby stworzyć nowe nawyki i przekonania, muszą one zostać zaprogramowane na poziomie podświadomym. Podejmuj działania z poziomu strachu i zwątpienia.

Zrozum zależność między Twoimi przekonaniami oraz Twoim zachowaniem i stwórz przekonania, które pozwolą Ci osiągnąć obrany cel.

#9

NASTAWIENIE DO ŻYCIA 

 

Twój stosunek do życia odzwierciedla Ciebie. Nastaw się tak, by życie napełniało Cię uśmiechem, radością i wiarą w Twój potencjał.

Żyj pozytywnie i doceniaj wszystkie dobre oraz złe doświadczenia w swoim życiu. Zrozum, że to Ty kontrolujesz swoje życie, a nie Twoje otoczenie.

#10

ZOSTAŃ PRZYWÓDCĄ 

 

Przywództwo w życiu nie polega na zarządzaniu ludźmi, a pomocy w ich rozwoju. Ta lekcja rozwinie Twoje cechy przywódczyni, podniesie poziom świadomości oraz pokaże Ci, jak zbudować magnetyczną energię wokół Ciebie, dzięki czemu ludzie pokochają Twoją energię.

Ta lekcja pomoże Tobie stać się lepszym człowiekiem, lepszym rodzicem, pracownikiem, liderem. 

#11

WRAŻENIE WZROSTU

 

Żyj pełnią życia. Dziel się energią bez oczekiwań.

Stwórz pozytywną energię, dzięki której otoczysz się wspaniałymi ludźmi. Stwórz nawyk doceniania i pomagania każdej osobie, którą napotkasz w swoim życiu.

#12

SEKRET MASTERMINDU

 

Nie musisz wiedzieć wszystkiego, aby osiągnąć swoje cele.

Poszerz swoje horyzonty. Obracaj się wśród ludzi, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła. Otwieraj się na ich pomysły, w jaki sposób osiągać swoje cele i marzenia.

 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA PRZEZ 6 MIESIĘCY?

 

6 Miesięcy coachingu z Sylvią Kornas - jedyną certyfikowaną konsultantką Boba Proctora w Polsce, będącą w Top 40 konsultantek na świecie!

Dożywotni dostęp do programu Thinking into Results (TERAZ W JĘZYKU POLSKIM! 🇵🇱 ).

Kompletny Workbook w formie cyfrowej (w języku polskim 🇵🇱 ) i drukowanej (w języku angielskim 🇬🇧 ), który poprowadzi Cię przez program.

Cotygodniowe szkolenia, podczas których Sylvia tłumaczy proces zmiany jeszcze dogłębniej i klarowniej (dostępne także w formie nagrań), a także możliwość uczestnictwa w sesjach Q&A (w języku polskim 🇵🇱 ).

Dostęp do społeczności fantastycznych kobiet, które pragną doświadczyć więcej w życiu.

Dostęp do cotygodniowych Mastermind dotyczących biznesu oraz self-image (obrazu samej siebie) w języku polskim 🇵🇱 .

Dostęp do Membership Area, gdzie znajdziesz dodatkowe szkolenia z zakresu manifestacji, rozwoju, biznesu, marketingu, które już się odbyły (w zależności od tego, czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele).

Zostaniesz powiązana z osobą, która będzie Cię wspierała w budowaniu nowych nawyków (accountability partner).

Kompleksowa opieka i wsparcie 1-on-1 od naszych trenerek, tak aby zaimplementować program najefektywniej!

 

MOLLY O'CONNELL

Przez wiele lat prowadziłam świetnie prosperujący salon fryzjerski, jednak utknęłam w tym samym miejscu. Pracowałam długie godziny i nie wiedziałam jak zmienić moją rzeczywistość.

Sylvia i program Thinking into Results pozwoliły mi otworzyć się na moje talenty i pasje. 

Kochałam śpiewać. Robiłam to od 6 roku życia, ale nigdy nie wierzyłam w siebie i w to, że mogę to robić jako moja kariera zawodowa.

Dzisiaj to moje życie. Zamknęłam mój stary biznes i skupiłam się na tym co daje mi mnóstwo radości.

Polecam program Thinking into Results w 100%. Jest bardzo prosty, lecz bardzo efektywny. Transformacja następuje bardzo szybko. 

To była najlepsza inwestycja w moim życiu.

CZY JESTEŚ W STANIE SOBIE WYOBRAZIĆ, CO MOŻESZ OSIĄGNĄĆ PRZEZ 6 MIESIĘCY?

 

✔  Nareszcie zrozumiesz, kim tak naprawdę jesteś i w jaki sposób możesz odblokować swój potencjał na stworzenie życia o którym marzysz.

✔  Staniesz się kobietą sukcesu. Będziesz zdeterminowana, by działać efektywnie, a tym samym zyskasz więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.

✔  Stworzysz pozytywne przekonania na swój temat, a także na temat sukcesu, pieniędzy, wiedzy. Zrozumiesz i zastosujesz wszystkie prawa wszechświata po to, aby Twoja kreacja w życiu była łatwa i przyjemna.

✔  Będziesz wykorzystywać swoją intuicję do kreacji i realizacji nowych pomysłów.

✔  Pokochasz siebie za to, kim jesteś. Zaakceptujesz swoją przeszłość i stworzysz wewnętrzny obraz kobiety, którą zawsze chciałaś być.

✔  Zrozumiesz i przezwycięż swoje lęki. Nauczysz się szybko podejmować decyzje i zaakceptujesz, że każda decyzja przez Ciebie podjęta jest dobrą decyzją.

✔  Poznasz inne kobiety, ukierunkowane na rozwój osobisty. Będziesz współpracować z osobami, które mogą Ci pomóc osiągnąć Twój cel łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek.

 

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

Czy nie warto przeżyć je tak jak tego pragniesz?

SYLVIA KORNAS

JEDYNA CERTYFIKOWANA KONSULTANTKA

BOBA PROCTORA W POLSCE

 

Bob Proctor, gwiazda dokumentu o prawie przyciągania 'Sekret', rozpoczął pełną zmianę swojego życia po lekturze książki Napoleona Hilla 'Myśl i bogać się'. Poświęcił on całą swoją karierę temu, by zrozumieć, co sprawia, że niektórzy osiągają niesamowite sukcesy w życiu. Badał, w jaki sposób można użyć potęgi umysłu, aby zacząć kreować rzeczywistość świadomie.

Po dekadach poszukiwań, zagłębiania się w naukę i obserwacji wyników studentów, Bob Proctor stworzył jeden z najpotężniejszych programów rozwoju osobistego, jaki znajdziesz na całym świecie.

Motywacja jest ważna. Inspiracja jest ważna.

 

MY DAJEMY REZULTATY, KTÓRYCH PRAGNIESZ.

 

 

 
 
 
 
 
 

 

CZY WIESZ, O CZYM MYŚLISZ PRZEZ WIĘKSZOŚĆ DNIA? POPATRZ NA SWOJE REZULTATY. POKAŻĄ CI DOKŁADNIE, CO DZIEJE SIĘ W TWOIM UMYŚLE.

 

PRAGNIESZ ZMIANY? ZMIEŃ SIEBIE!

 

BOB PROCTOR

 

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ I SPRAWDŹ CZY AKADEMIA JEST DLA CIEBIE:
POROZMAWIAJMY
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2022 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] 

Polityka Prywatności | Regulamin