MOJA HISTORIA REZULTATY KLUB AKADEMIA EKSPERT YOUTUBE BLOG POROZMAWIAJMY ➡ Zaloguj

Dziś Tworzysz Swoje Jutro

Jul 31, 2023

Ania Kamińska

Kiedy czegoś bardzo pragniesz i kompletnie nie wiesz jak to osiągnąć - IDŹ PO TO!!!!

ALE JAK? - zapytasz...

JAK nie należy do Ciebie - dopóki nie podejmiesz decyzji -"JAK" się nie ujawni.

Dopóki nie zdecydujesz, że idziesz- NIE RUSZYSZ Z MIEJSCA!!!

Skąd to wiem? Bo to moje doświadczenie. 

Dziś jestem sobie wdzięczna, że pomimo tego, że się bałam, płakałam, a moje ego głośno krzyczało i chciało mnie zatrzymać w miejscu, byłam gotowa "zapłacić cenę" i pójść po swoje marzenia. Sięgnęłam po coś, czego nigdy nie miałam i wyruszyłam drogą, którą nigdy nie szłam.

Mój cel był nienegocjowany!!!

Zrobiłam to! Pomimo i wbrew okolicznościom zewnętrznym. Nie oglądając się za siebie, myśląc prawdę wbrew pozorom osiągnęłam swój cel na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą jego realizacji.

Ale od początku…..   Rok temu o tej porze byłam….

dokładnie w tym miejscu gdzie Ty jesteś teraz, w strefie komfortu. Od 15...

Kontynuuj...

Wspólny Mianownik Sukcesu

Dec 04, 2022

ALBERT E.N. GRAY

Autorzy czesto odwołuja sie do słów m.in. Alberta E.N. Graya i jego przemowy: "Wspólny mianownik sukcesu". Lata doswiadczeń w roli skutecznego menedzera pomogły panu Grayowi znalezc odpowiedzi na pytania, które prawdopodobnie sobie zadałes: "Jak moge uniknac porazki w nowej pracy?", "Jak moge sobie poradzic, aby odniesc sukces w moim nowym, interesujacym zawodzie?". Pan Gray skrystalizował swoje mysli dotyczace tych powszechnych, ale waznych watpliwosci, których wszyscy doswiadczamy w pewnym okresie naszego zycia i zawarł je w przemówieniu zatytułowanym "Wspólny mianownik sukcesu". Pozwolilismy sobie wykorzystac kilka zdań, które pomoga kazdemu z nas odniesc sie do niezwykłego przesłania Pana Gray'a bardziej osobiscie.

Kilka lat temu uswiadomiłem sobie cos niepokojacego - próbowałem nadzorowac i kierowac wysiłkami duzej liczby ludzi, którzy starali sie osiagnac sukces, nie wiedzac sam, jaki jest sekret...

Kontynuuj...

Pomysł za $25000

Nov 15, 2022

EARL NIGHTINGALE

Cel czasami wydaje się tak odległy, a nasz postęp często wydaje się być tak boleśnie powolny, że mamy tendencję do tracenia uważności. Czasami wydaje się, że nigdy nie uda nam się uzyskać pożądanych rezultatów. Jesteśmy bliscy poddania się – powrotu do starych nawyków, które, choć mogą być wygodne, prowadzą donikąd. Cóż, istnieje sposób na pokonanie tej nieuniknionej bariery sukcesu, a oto sekret: każde wielkie osiągnięcie to nic innego jak zbiór mniejszych osiągnięć wykonanych do perfekcji. Wszystko co „niemożliwe” zostało osiągnięte dzięki nieustannej pogoni za sukcesem, dzień po dniu.

Czy widziałeś kiedyś, jak murarz zaczyna nowy budynek, umieszczając na miejscu pierwszą cegłę? Przytłacza go ogrom pracy, którą ma przed sobą. Ale pewnego dnia, zanim się zorientuje, dom jest skończony. Wszystkie tysiące cegieł są na miejscu, z których każda jest niezbędna dla ukończonej konstrukcji, i każda...

Kontynuuj...

Potwierdź swoje słowa czynami

Oct 17, 2022

BOB PROCTOR

Cele, wytrwałosc, odwaga i wiara były i zawsze beda potrzebnymi cechami, aby cieszyc sie jakimkolwiek sukcesem w zyciu. Wszechswiat działa w doskonałej harmonii! Zyjesz i pracujesz na dynamicznym, globalnym rynku, który pozostawia niewiele miejsca na błedy. W przyszłosci prawdziwymi zwyciezcami beda tylko te jednostki, których przekonania sa zdrowe, zgodne z prawami wszechswiata i zintegrowane z ich zachowaniem. 

Moc Praxis 

Dzis sukces stał sie czyms, co mozna studiowac, zrozumiec i cieszyc sie nim. W przeszłosci sukces był postrzegany przez wielu jako cos dziedziczonego - styl zycia, którym cieszyła sie bardzo wyselekcjonowana mniejszosc. Ludzie odnoszacy sukcesy byli na ogół postrzegani jako ci, którym sie poszczesciło. Piekna prawda jest taka, ze ludzie sukcesu nie sa i nigdy nie byli farciarzami. To własnie ten uporzadkowany wszechswiat, którego Ty i ja jestesmy czescia, a ten porzadek, bedacy wyrazem...

Kontynuuj...

Podejmowanie Ryzyka

Oct 03, 2022

BOB PROCTOR

Słownik mówi nam, ze ryzykowac to „narazac sie na ryzyko straty”. Przypuszczam, ze to prawda. Inna literatura (autor nieznany) sugeruje, ze:

Smiac sie to ryzykowac, ze okazesz sie głupcem.

Płakac to ryzykowac bycie odebranym jako sentymentalny.

Siegac dalej to ryzykowac zaangazowanie.

Okazywac uczucia to ryzykowac odsłonienie swojego prawdziwego ja.

Odsłaniac swoje pomysły, swoje marzenia przed ludzmi to ryzykowac ich utrate.

Kochac to ryzykowac niebyciem kochanym w zamian.

Zyc to ryzykowac smierc.Miec nadzieje, to ryzykowac rozpacz.

Próbowac to ryzykowac niepowodzenie.

Jesli nie ryzykujesz, mozesz uniknac cierpienia i smutku, ale wtedy nie mozesz sie uczyc, czuc, zmieniac, wzrastac, kochac ani zyc. Najwiekszym zagrozeniem w zyciu jest nic nie ryzykowac. Osoba, która nic nie ryzykuje, nic nie robi, wiec nic nie ma. Tylko osoba, która ryzykuje, jest wolna.

Co sprawia, ze ludzie unikaja podejmowania ryzyka, nawet jesli jest to...

Kontynuuj...

Pewność

Sep 15, 2022

BOB PROCTOR

Wielu ludzi, jesli pomysli o słowie „pewnosc siebie”, bedzie postrzegac je jako ceche osobowosci, która posiadasz lub nie... cos, z czym sie rodzisz lub nie. W rzeczywistosci pewnosc siebie jest stanem psychicznym, który mozesz rozwinac, jesli jestes gotów zapłacic za to pewna cene. Wazne jest równiez, abys zrozumiał, ze cena jest niewielka w stosunku do tego, co mozesz zyskac. 

Posiadanie pewnosci siebie da Ci wolnosc do pójscia tam, gdzie prowadzi Cie Twoje serce i do robienia tego, co czujesz, ze musisz zrobic. Pewnosc siebie dodaje siły w dobrym stylu. Generuje niefizyczna aure, która przyciaga swiadoma uwage wszystkich w Twojej obecnosci. To jest cos, co inni podziwiaja. Pewnosc siebie tworzy wibracje, która sprawia, ze inni ufaja Twoim umiejetnosciom, daje im poczucie bezpieczeństwa gdy podazaja za Toba. 

Kiedy jestes pewny siebie, wiesz... i wiesz, ze wiesz. Posiadasz swiadomosc poteznej...

Kontynuuj...

Historia 333

Aug 31, 2022

BOB PROCTOR

W Deerhurst Lodge, osrodku połozonym około 100 mil na północ od Toronto, Bob Proctor prowadził seminarium, które trwało od czwartku wieczorem do niedzieli. W piatek wieczorem przez Barrie w Ontario, miasto połozone około 40 mil na południe od Deerhurst, przeszło tornado. Tornado zabiło kilkanascie osób i wyrzadziło szkody warte miliony dolarów. W niedziele wieczorem, gdy Bob wracał do domu, zatrzymał samochód kiedy dotarł do Barrie. Wysiadł na poboczu autostrady i rozejrzał sie. Chaos. Wszedzie, gdzie spojrzał, widział zniszczone domy i samochody wywrócone do góry nogami.

Tej samej nocy inny mezczyzna, Bob Templeton, jechał ta sama autostrada. Templeton i Bob nigdy sie nie spotkali, jednak pomysł z seminarium Boba miał połaczyc ich trwała przyjaznia. Templeton zatrzymał sie, by spojrzec na zniszczenia, tak jak Bob wczesniej, ale jego mysli były inne. Templeton był wiceprezesem Telemedia Communications, firmy posiadajacej...

Kontynuuj...

Wytrwałość

Aug 15, 2022

BOB PROCTOR

W 1953 r. pszczelarz z Auckland w Nowej Zelandii zdobył swiatowe uznanie, a nastepnie sławe i fortune. Pasowany na rycerza przez krolowa Elzbiete za swoje osiagniecie, sir Edmund Hillary i jego przewodnik, Tenzing Norgay zostali pierwszymi osobami, ktore wspieły sie na Mount Everest i wrociły bezpiecznie majac za soba dwa wczesniejsze niepowodzenia.

Hillary miał dwie oczywiste mocne strony charakteru, ktore dosłownie zaprowadziły go na szczyt... wizje i WYTRWAŁOSC. Wszystkie jego umiejetnosci byłyby nieznaczace bez Wytrwałosci. Te cechy sa dokładnie tymi samymi cechami, ktorych Ty potrzebujesz, by zdobyc szczyt swojej gory. Codziennie stawiasz czoła gorom. Mozesz sie na nie wspiac lub pozostac u podnoza. Kazdy, kto odniosł sukces powie Ci, ze Wytrwałosc jest absolutnie niezbedna, by zdobywac gory oraz zmieniac rezultaty.

Ci, ktorzy decyduja sie zostac u podnoza gory, nigdy nie zdecydowali sie rozwijac tej mocnej strony. Ci ludzie marza o byciu gwiazdami. Chca otrzymac...

Kontynuuj...

Jak przestać reagować { jak kontrolować emocje }

Aug 15, 2022

Jak podnieść swoją świadomość, jak przestać reagować na sytuacje i zacząć kreować nasze rezultaty świadomie? w dzisiejszym filmie opowiem jak przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i swoimi rezultatami. 

Kiedy reagujesz, oddajesz swoją moc tej sytuacji, osobie lub okoliczności w Twoim świecie zewnętrznym i to ona zaczyna Ciebie kontrolować.

Kiedy odpowiadasz na sytuacje, osoby, okoliczności, Twoja moc zostaje z Tobą, posiadasz kontrolę nad sobą i nad swoim życiem.

Kontynuuj...

Decyzja

Aug 14, 2022

BOB PROCTOR

Istnieje pewien mentalny ruch, ktory w ciagu milisekundy rozwiaze Twoje najwieksze problemy. Ma potencjał, aby poprawic prawie kazda sytuacje osobista lub biznesowa, z jaka kiedykolwiek sie spotkasz... i moze dosłownie popchnac Cie na sciezke do niesamowitego sukcesu. Mamy nazwe dla tej magicznej aktywnosci umysłowej... nazywa sie ona DECYZJA.

Decyzje lub ich brak sa odpowiedzialne za przerwanie lub stworzenie wielu karier. Osoby, ktore stały sie bardzo sprawne w podejmowaniu decyzji bez wpływu opinii innych, to te same osoby, ktorych roczne dochody mieszcza sie w kategorii szescio- i siedmiocyfrowej. Jednakze, decyzje wpływaja nie tylko na Twoje dochody - całe Twoje zycie jest zdominowane przez te moc. Zdrowie Twojego umysłu i ciała, dobre samopoczucie Twojej rodziny, Twoje zycie towarzyskie, rodzaj relacji, ktore rozwijasz... wszystko zalezy od Twojej zdolnosci do podejmowania swietnych decyzji.

Mozna by pomyslec, ze cos tak waznego jak podejmowanie decyzji, co ma tak...

Kontynuuj...
1 2 3
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.