MOJA HISTORIA REZULTATY KLUB AKADEMIA EKSPERT YOUTUBE BLOG POROZMAWIAJMY ➡ Zaloguj

Zasady Bycia Człowiekiem

Uncategorized Oct 15, 2023

Otrzymasz ciało. Możesz je polubić lub znienawidzić, ale będzie Twoje przez jakiś czas.

Będziesz odbierał lekcje. Jesteś zapisany do nieformalnej szkoły zwanej życiem. Każdego dnia w tej szkole będziesz miał okazję pobierać lekcje. Mogą Ci się podobać lub będziesz myślał, że są nieznaczące lub głupie.

Nie ma błędów, są tylko lekcje. Rozwój to proces oparty na próbach i błędach + eksperyment. Nieudane eksperymenty są w takim samym stopniu częścią tego procesu, jak te udane.

Lekcja powtarza się do momentu jej przyswojenia. Lekcja będzie Ci przedstawiana w różnych formach do momentu aż się jej nauczysz. Gdy się to stanie, przejdziesz do kolejnej lekcji.

Ta nauka nigdy się nie kończy. Każda część życia zawiera lekcje. Jeśli żyjesz, to masz do przyswojenia kolejne lekcje.

Nie ma lepszego miejsca niż „tu”. Gdy Twoje „tam” stanie się „tu”, otrzymasz kolejne „tam”, które znów będzie wyglądać lepiej niż „tu”.

Inni są tylko Twoim lustrem. Nie możesz kochać lub nienawidzić czegoś w innej osobie, chyba że odzwierciedla to coś, co kochasz lub nienawidzisz w sobie.

To, co zrobisz z życiem, zależy od Ciebie. Masz wszystkie potrzebne narzędzia i zasoby - to, co z nimi zrobisz też zależy od Ciebie. Wybór należy do Ciebie. 

Odpowiedzi są w Tobie. Jedyne, co musisz zrobić, to szukać, słuchać i ufać.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.