POROZMAWIAJMY ➡

DOŁĄCZ DO  KLUBU

ODMIEŃ SWOJE ŻYCIE

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

Zamień marzenia w rzeczywistość.

Twoje cele... w osiągnięcia.

Twoje myślenie... w rezultaty!

CZYM JEST KLUB SEEKING GREATNESS?


 

SZKOLENIA

Raz w miesiącu weź udział w ekskluzywnym szkoleniu online, połączonym z interaktywną sesją Q&A, przygotowane przez jedyną certyfikowaną konsultantkę Boba Proctora w Polsce.

Q&A

Weź udział w interaktywnej sesji Q&A, gdzie będziesz miała możliwość zadać pytania Sylvii Kornas na jakikolwiek temat związany z Twoim rozwojem.

MONEY & BIZ

Raz w miesiącu weź udział w szkoleniu oraz interaktywnej sesji Q&A z Tomaszem Kornasem, gdzie będziesz miała możliwość porozmawiać o rozwoju swojego biznesu i zrozumieć energię pieniędzy.

SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do społeczności kobiet, które pragną osiągnąć więcej w życiu! Discord to wspaniała społeczność, w której rozpoczniesz nowe znajomości oraz otoczysz się energią grupy.

NAGRANIA

Otrzymaj nielimitowany dostęp do wszystkich szkoleń i wyzwań, jakie Sylvia i Tomasz Kornas przygotowali dla członkiń klubu.

ENERGIA

Otocz się energią grupy! Poznawaj nowe osoby, twórz mastermind i zbuduj relacje, które pozwolą Tobie osiągnąć Twoje cele oraz spełnić marzenia.

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

DOSTĘPNE NAGRANIA SZKOLEŃ W KLUBIE:


 

ODKRYJ, OKREŚL I OSIĄGNIJ SWOJE CELE
SYLVIA KORNAS | 3H 22MIN

W tym szkoleniu, Sylvia wytłumaczyła proces kreatywny ustalania i osiągania celów, które z pozoru wydają się niemożliwe do zrealizowania. To szkolenie da Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie obrać ścieżkę w swoim życiu.

KIM JESTEŚ?
TOMASZ KORNAS | 2H 0MIN

W tym szkoleniu, Tomasz rozrysował obraz umysłu, abyś mogła zrozumieć siebie lepiej. Jak Twój umysł tworzy Twoje rezultaty automatycznie i jak prawa wszechświata (prawo wibracji, przyciągania, przyczyny i skutku itp.) wpływają na wszystko czego doświadczasz w życiu.

NAUKI NEVILLE GODDARD
SYLVIA KORNAS | 4H 28MIN

Fascynujesz się naukami Neville Goddard? Manifestujesz małe rzeczy, jednak duże rezultaty przychodzą Ci ciężko? Zrozum nauki naszego mentora i otwórz się na kompletnie nowe spojrzenie na to kim jesteś, i jak wszystkie okoliczności w życiu są kreowane tylko przez Ciebie.

SKOKI KWANTOWE
TOMASZ KORNAS | 4H 18MIN

Logiczne jest myśleć, że można poprawić swoje rezultaty o 3-5%, że sukces powinien przyjść krok po kroku. Co jeśli osiągnięcie wzrostu o 200-500% może być równie łatwe i proste? W tym szkoleniu, Tomasz omówił tok myślowy ludzi sukcesu aby osiągać skoki kwantowe w rezultatach.

UWOLNIJ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI
SYLVIA KORNAS | 4H 25MIN

Czy doświadczenia z przeszłości wpływają na to jak dzisiaj myślisz i jak się czujesz? Czy pomimo upływu lat, nie jesteś w stanie ruszyć do przodu w życiu, ponieważ doświadczenia z przeszłości są zbyt silne? W tym szkoleniu, Sylvia obdaruje Cię techniką, aby odciąć się od negatywnych doświadczeń raz na zawsze.

PRAWDA O PIENIĄDZACH
TOMASZ KORNAS | 4H 16MIN

Pieniądze. Wszyscy o nich myślą. Nikt nie chce o nich rozmawiać. Niewiele osób tak naprawdę rozumie energię pieniędzy. W tym szkoleniu, Tomasz wytłumaczy dokładnie jak zacząć zarabiać więcej w swoim biznesie czy swojej karierze z mniejszym nakładem pracy.

OBRAZ SIEBIE. KLUCZ DO WOLNOŚCI
SYLVIA KORNAS | 3H 48MIN

Dr Maxwell Maltz odkrył koncept obrazu nas samych już w latach 60-tych ubiegłego wieku. To odkrycie zostało okrzyknięte największym odkryciem dekady w świecie psychologii. Czym jest obraz nas samych, jak wpływa na nasze rezultaty, a co najważniejsze, jak poprawić ten obraz aby osiągnąć nasze cele i marzenia?

18 ZASAD SUKCESU
TOMASZ KORNAS | 4H 26MIN

Podczas tego szkolenia, podzieliliśmy się z uczestnikami 18 zasadmi, dzięki którym odnieśliśmy ogromny sukces finansowy z naszym biznesem na rynku polskim. Zmień podejście do swojego biznesu, zmień swoje rezultaty finansowe.

PRAWA WSZECHŚWIATA
SYLVIA KORNAS | 3H 57MIN

Znajomość praw wszechświata jest kluczowe, aby kreować swoją rzeczywistość świadomie. Jednak ich znajomość, a życie według praw to dwie różne bajki. Podczas tego szkolenia wytłumaczyłam, jak użyć praw wszechświata, aby pójść w kierunku swoich celów i marzeń.

PRAWA WIBRACJI I PRZYCIĄGANIA
SYLVIA KORNAS | 2H 16MIN

Sławne prawo przyciągania jest drugorzędnym prawem. Głównym prawem w tym wszechświecie jest prawo wibracji, na podstawie którego prawo przyciągania funkcjonuje. Cała prawda, jak manifestować życie świadomie!

MAGICZNE SŁOWO - NASTAWIENIE
TOMASZ KORNAS | 3H 04MIN

Mentor Boba Proctora - Earl Nightingale - powiedział, że nastawienie do życia to fundament wszelkich sukcesów i porażek. Ale czym jest nastawienie do życia? Jest to kompozyt naszych myśli, uczuć i czynności. W tej sesji, zagłębimy się w zbudowanie silnej postawy, która oddziela zwycięzców od przegranych.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE
SYLVIA KORNAS | 3H 45MIN

Spotkanie świąteczne, gdzie razem z uczestnikami klubu celebrowaliśmy ich sukcesy oraz usłyszeliśmy inspirujące historie, jak materiał, który uczymy zmienił życie ludzi.

PRAWDA O PRODUKTYWNOŚCI
TOMASZ KORNAS | 2H 46MIN

Nikt nie jest w stanie zarządzać czasem. Wszyscy mamy go tyle samo. Jesteśmy jedynie w stanie zarządzać naszymi działaniami. Produktywność to klucz do osiągania Twoich celów! Stań się bardziej produktywny poprzez zrozumienie produktywności.

HEKTARY DIAMENTÓW
SYLVIA KORNAS | 3H 13MIN

W tym szkoleniu Sylwia opowiedziała o używaniu naszej percepcji, jednej z naszej zdolności umysłowej, do dostrzegania szans na rozwój i wzrost, który nieprzerwanie są dookoła nas.

ZDOLNOŚCI UMYSŁOWE
TOMASZ KORNAS | 4H 24MIN

Wszyscy mamy nieskończony potencjał. Niewiele osób jest w stanie nazwać, czym jest ten potencjał, a co ważniejsze, jak go rozwinąć, aby osiągnąć nasze cele i marzenia. W tym szkoleniu poznasz 6 zdolności umysłowych, które możesz użyć już dziś do tworzenia swojej rzeczywistości świadomie.

 

DODATKOWO DOSTANIESZ DOSTĘP DO:


 

NASZE 5-DNIOWE WYZWANIA
SYLVIA KORNAS | 30H+

Chcesz mieć dostęp do nagrań ze wszystkich wyzwań jakie przeszliśmy wraz z naszą społecznością? Te nagrania pozwolą Tobie zrozumieć Ciebie lepiej i pokażą, co tak naprawdę stopuje Ciebie od osiągnięcia wszystkich Twoich marzeń.

THINKING INTO RESULTS
BOB PROCTOR 

Uzyskaj dostęp do pierwszej lekcji programu Thinking into Results, który używamy w naszej Akademii. Ten potężny program odpowiada za tysiące udanych transformacji na całym świecie. Tylko u nas, uzyskaj dostęp do pierwszej lekcji w języku polskim! 🇵🇱

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
CZY JESTEŚ KOBIETĄ, KTÓRA...

 

Ma marzenia, wspaniałe cele i pomysły, jak przeżyć życie, jednak nie wie, jak to zrobić? Brakuje Ci motywacji, wsparcia, narzędzi? Widzisz inne kobiety, które żyją pełnią życia i zastanawiasz się, dlaczego im się udało a Tobie nie?

Osiągnęła wiele w życiu, kocha to, co robi, ale czuje, że chce doświadczyć w życiu więcej? To uczucie powoduje u Ciebie niedosyt i nie wiesz, jak się go pozbyć?

Czuje się kompletnie zagubiona w życiu i potrzebuje wyznaczenia celów, które będzie realizować? Masz wrażenie, że jesteś wciąż w tym samym miejscu i zaczynasz tracić nadzieje, że cokolwiek może się zmienić na lepsze?

Studiuje rozwój osobisty i potęgę podświadomości, dobrze zna produkcję „Sekret”, czuje, że wie wiele, ale nie osiąga rezultatów, na jakich jej zależy? Chcesz wiedzieć, jak wdrożyć w życie wiedzę, którą tak dogłębnie studiujesz i lepiej żyć?

 

WZNIEŚ SWÓJ ROZWÓJ OSOBISTY NA KOMPLETNIE NOWY POZIOM.

 

ZACZNIJ REALIZOWAĆ SWOJE CELE I MARZENIA.

 

OSIĄGNIJ TO, CO WYDAWAŁO SIĘ NIEMOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA.

 

KLUB SEEKING GREATNESS DA CI PRAKTYCZNE NARZĘDZIA ORAZ WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ, ABY DOŚWIADCZYĆ TRANSFORMACJI W KAŻDEJ SFERZE SWOJEGO ŻYCIA!

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

Powiedz nam czego pragniesz a pokażemy Ci, jak to zdobyć!


 

Bob Proctor, gwiazda dokumentu 'Sekret', rozpoczął pełną zmianę swojego życia po lekturze książki Napoleona Hilla 'Myśl i bogać się'. Poświęcił on całą swoją karierę temu, by zrozumieć, co sprawia, że niektórzy osiągają niesamowite sukcesy w życiu. Badał, w jaki sposób można użyć potęgi umysłu, aby zacząć kreować rzeczywistość świadomie.

Po dekadach poszukiwań, zagłębiania się w naukę i obserwacji wyników studentów, Bob Proctor stworzył jeden z najpotężniejszych programów rozwoju osobistego, jaki znajdziesz na całym świecie.

 
Motywacja jest ważna. Inspiracja jest ważna.
My dajemy rezultaty. Rezultaty jakich Ty pragniesz.

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
 KOLEJNE SZKOLENIE JUŻ ZA:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

MIESIĘCZNIE

99 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results 
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • WAŻNE: Subskrypcje możesz anulować w każdej chwili

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

BEZTERMINOWO

999 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A 
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • Bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów
 • BONUS: Książka Napoleona Hilla "Myśl i Bogać się" z dedykacją od Sylvii Kornas
 • NAJPOPULARNIEJSZA OPCJA

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin