POROZMAWIAJMY
WITAJ! JESTEM TOMASZ!

 

Pomagam coachom i ekspertom zbudować i rozwinąć wysoko-dochodowy biznes online.

 

POROZMAWIAJMY

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swój impakt online!

 

Pracuję z coachami, konsultantami i ekspertami w ich branży aby zrozumieli co powoduje, że stają się niekwestionowanym autorytetem, pomagają swoim klientom w osiąganiu ich celów, dzięki czemu są w stanie zbudować biznes, który przynosi wiele satysfakcji (i dochodu!) oraz przyciągają idealnych klientów w przewidywalny sposób.

 

Jak mogę Tobie pomóc? 👇

PROFIL KLIENTA

Pomogę Tobie odkryć Twoją nisze i idealny profil klienta używając jednego z najefektywniejszych procesów jaki znajdziesz na całym świecie. (dostałem go od mojego mentora, który obracał 4.5 miliardów dolarów rocznie i miał dwie firmy na Amerykańskiej Giełdzie NASDAQ)

PROGRAM COACHINGOWY

Poprowadzę Cię do stworzenia najlepszego programu coachingowego, który daje niesamowite rezultaty Twoim klientom, dzięki czemu zostaną ambasadorami Twojej marki osobistej, a Ty uciekniesz od nieefektywnych sesji indywidualnych.

TWOJA WARTOŚĆ

Poprowadzę Cię przez proces wycenienia swojego programu coachingowego. Pożegnaj się z kursami za 200 PLN, przywitaj się z programami za kilka tysięcy PLN.

MARKETING

Odkryję przed Tobą najefektywniejsze metody marketingowe, które pozwolą Tobie przewidywalnie przyciągać nowych potencjalnych klientów, pragnących Twoich usług.

SPRZEDAŻ

Dostaniesz dostęp do naszego modelu sprzedaży 1:1 i skryptu, które dopracowywaliśmy przez ostatnie 4 lata.

SKALOWANIE

Pokażę Tobie jak skalować Twój biznes, aby zbudować praktykę wokół swojego życia, dzięki czemu zyskasz wolność czasu i wolność finansową.

REZULTATY

Odkryję karty i opowiem dokładnie co zrobiliśmy aby uruchomić nowy biznes coachingowy w Polsce i osiągnęliśmy sprzedaż 1 200 000 PLN w 150 dni.

PSYCHOLOGIA

Zrozumiesz główne przyczyny, dlaczego Twoja oferta jest najlepszą ofertą na rynku, i kiedy Twój klient ją widzi, myśli: "Byłbym głupi nie zainwestować w to!"

SYSTEMY

Użyjesz naszych narzędzi prowadzenia Twojego marketingu oraz systemy wsparcia dla Twoich klientów, dzięki czemu otrzymają niesamowite rezultaty!

KROK PO KROKU

Cały proces jest zbudowany aby poprowadzić Ciebie za rękę, abyś mógł go aplikować krok po kroku do stworzenia biznesu, który tworzy niesamowity impakt dla Twoich klientów.

REZULTATY ZAWSZE MÓWIĄ PRAWDĘ

JUSTYNA BROŃSKI

COACH DLA NASTOLATEK 

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek.

JENNY MCSWEENEY

COACH DLA KOBIET PO ROZSTANIACH

W ciągu 90 dni, Jenny rozpoczęła biznes coachingowy od zera i z naszą pomocą osiągnęła obroty €10000+ miesięcznie.

CLAIRE SMEDLEY

COACH ZDROWOTNY

Claire doprecyzowała swój idealny profil klienta i pomnożyła swoje dochody pięciokrotnie do €15000+ miesięcznie.

ALLY JONES

COACH DLA KOBIET PRZECHODZĄCYCH MENOPAUZĘ 

Alison odnalazła swój idealny typ klienta, rozrosła swój biznes wprowadzając wiele usług dla swoich klientek i odnalazła wielomilionową szansę na rozwój biznesu.

MARTINA PARKER

REFLEKSOLOGIA PŁODNOŚCI 

Martina podniosła ceny swoich usług, wypełnia kalendarz na 2 miesiącu do przodu z idealnymi klientkami i stworzyła wiele źródeł dochodu w swoim biznesie.

SUSAN FARRELL

COACH DLA KOBIET W CIĄŻY 

Susan odeszła z pracy położnej w szpitalu aby pomóc mamom w przejściu ich trudnych ciąż w łagodny i spokojny sposób. Pomnożyła swoje dochody i robi to co kocha.

POROZMAWIAJMY
 

ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2022 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected]

Polityka Prywatności | Regulamin