POROZMAWIAJMY ➡

ZBUDUJ BIZNES EKSPERCKI

NAWET JEŚLI NIKT NIE ZNA CIĘ ONLINE!

Kompletne wsparcie mentorskie, aby zamienić Twoją wiedzę i doświadczenie w skalowalny biznes online!

POROZMAWIAJMY ➡
BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak wprowadziliśmy nowy biznes coachingowy na polski rynek od kompletnego zera i obróciliśmy 3 000 000 PLN w 9 miesięcy?

(bez budowania społeczności, znajomości i codziennych postów)

 

5 KROKÓW DO ZBUDOWANIA BIZNESU OD ZERA


 

Poznaj przewidywalny sposób budowania biznesu online oparty o Twoją wiedzę i doświadczenie. Przestań błądzić po omacku i pozwól poprowadzić się za rękę do sukcesu!

 

POROZMAWIAJMY ➡

JAK TO DZIAŁA?


 

 Odkryj Twój idealny profil klienta, dzięki czemu będziesz ich przyciągał w sposób przewidywalny
Zweryfikuj swój pomysł na biznes, dzięki czemu potwierdzisz, że są ludzie gotowi zapłacić za Twoją pomoc
Dotrzyj do swoich idealnych klientów używając najefektywniejszych strategii marketingowych
Naucz się naszej etycznej sprzedaży "z serca", dzięki czemu pokochasz sprzedaż pomoc
Odkryj najlepsze narzędzia, aby Twoi klienci przechodzili niesamowite transformacje

 

DODATKOWO: WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE BUDOWANIA TWOJEO BIZNESU!

JESTEŚMY ZMOTYWOWANI DAĆ CI REZULTATY!


 

MAGDA N.

MENTOR BIZNESOWY W NETWORKU

Magda spakowała swoje doświadczenie w Networku, ułożyła przewidywalny proces budowania zespołu i rozwoju firmy i zarobiła 200 000 PLN+ w pierwszych 3 miesiącach sprzedaży.

MAGDA N.

NIEBIESKA SEKSPERTKA

Magda pragnęła odejść z praktyki terapeutycznej i sesji gabinetowych. Magda stworzyła proces roznamiętniania kobiet i w pierwszym miesiącu sprzedaży wygenerowała 35 000 PLN obrotu.

NATALIA S.

COACH DLA KOBIET PRAGNĄCYCH WIĘCEJ

W ciągu 60 dni, Natalia zbudowała fundament swojego biznesu coachingowego od kompletnego zera i zarobiła 30000PLN+ w pierwszym miesiącu pracy online.

JOANNA CH.

BIZNES COACH DLA AGENTÓW UBEZPIECZENIOWYCH

Joanna w 90 dni zbudowała swoją wymarzoną Akademię dla agentów ubezpieczeniowych i zarobiła 25000 PLN+ w pierwszym miesiącu sprzedaży.

ANIA K.

COACH ZDROWOTNY

Ania próbowała swoich sił w networku bez rezultatów. Wraz z naszą pomocą odkryła najefektywniejszą strategię do przyciągania swoich klientów oraz budowy swojej struktury i pomnożyła swoje dochody!

MAGDA D.

ROZWÓJ OSOBISTY

Magda zakończyła swoją wieloletnią pracę i postanowiła iść za głosem serca, aby spełniać się zawodowo. Po pierwszym miesiącu sprzedaży wygenerowała 18 000 PLN+ obrotu i pomogła kobietom przejść życiową transformację!

KAMILA B.

TRENER PERSONALNY

Kamila zaczęła od kompletnego zera i w 70 dni stworzyła własny biznes trenera personalnego dla młodych mam oraz zarobiła pierwsze 20 000 PLN+ w miesiąc.

JOANNA F.

ROZWÓJ OSOBISTY

Joanna stworzyła kurs rozwojowy na podstawie swojego własnego doświadczenia i pomogła ogromnej ilości kobiet zmienić swoje życie, dzięki czemu obróciła 25 000 PLN w pierwszym miesiącu sprzedaży.

OLGA N.

ROZWÓJ OSOBISTY

Olga stworzyła program rozwojowy na podstawie swojego własnego doświadczenia i pomogła ogromnej ilości kobiet zmienić swoje życie, dzięki czemu obróciła 16 000 PLN w pierwszym miesiącu sprzedaży.

KAROLINA B.

EKSPERT ROZWOJU SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

Karolina osiągnęła szklany sufit w swoim biznesie eksperckim, którego nie mogła przebić przez długie miesiące. Po dwóch miesiącach współpracy podwoiła swoje dochody i osiągnęła obrót 6-cyfrowy / miesięcznie.

JUSTYNA B.

COACH DLA NASTOLATEK 

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek, którym pomaga odbudować zdrowe relacje oparte o zaufanie i miłość.

ANNA Z.

COACH DLA KOBIET ZAGUBIONYCH W ŻYCIU

Ania spakowała swoje umiejętności i wiedzę w wysoko cenowy program transformacji i sprzedała go jej idealnym klientkom w 90 dni. Jej dochody wzrosły 3 krotnie i przekroczyły 15 000 PLN+ miesięcznie!

MAŁGOSIA S.

COACH DLA KOBIET, KTÓRE UTKNĘŁY W BIZNESIE

Małgosia zbudowała swój biznes szkoleniowy oparty o pracę z energią i w pierwszym miesiącu zarobiła 10 000 PLN+ oraz zbudowała fundament biznesu gotowy na skalowanie.

POROZMAWIAJMY ➡

ZBUDUJ BIZNES OPARTY O SWOJĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ORAZ POMÓŻ JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI OSÓB PRZEŻYĆ TRANSFORMACJĘ!

 

POROZMAWIAJMY ➡

JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC?


 

PROFIL KLIENTA

Pomożemy Tobie odkryć Twoją nisze i idealny profil klienta używając jednego z najefektywniejszych procesów jaki znajdziesz na całym świecie. (dostaliśmy go od naszego mentora, który obracał 4.5 miliardów dolarów rocznie i miał dwie firmy na Amerykańskiej Giełdzie NASDAQ)

PRODUKT CYFROWY

Poprowadzimy Cię do stworzenia najlepszego programu transformacji lub produktu cyfrowego, który daje niesamowite rezultaty Twoim klientom, dzięki czemu zostaną ambasadorami Twojej marki osobistej.

TWOJA WARTOŚĆ

Poprowadzimy Cię przez proces wycenienia swojego programu. Pożegnaj się z kursami za 100 PLN, przywitaj się z programami za kilka tysięcy PLN.

MARKETING

Odkryjemy przed Tobą najefektywniejsze metody marketingowe, które pozwolą Tobie przewidywalnie przyciągać nowych potencjalnych klientów, pragnących Twoich usług.

SPRZEDAŻ

Dostaniesz dostęp do naszego modelu sprzedaży 1:1 i skryptu, które dopracowywaliśmy przez ostatnie 4 lata.

SKALOWANIE

Pokażemy Tobie jak skalować Twój biznes, aby zbudować praktykę wokół swojego życia, dzięki czemu zyskasz wolność czasu i wolność finansową.

REZULTATY

Odkryjemy karty i opowiemy dokładnie co zrobiliśmy aby uruchomić nowy biznes coachingowy w Polsce i osiągnęliśmy sprzedaż 2 000 000 PLN w 6 miesięcy.

PSYCHOLOGIA

Zrozumiesz główne przyczyny, dlaczego Twoja oferta jest najlepszą ofertą na rynku, i kiedy Twój klient ją widzi, myśli: "Byłbym głupi nie zainwestować w to!"

SYSTEMY

Użyjesz naszych narzędzi prowadzenia Twojego marketingu oraz systemy wsparcia dla Twoich klientów, dzięki czemu otrzymają niesamowite rezultaty!

KROK PO KROKU

Cały proces jest zbudowany aby poprowadzić Ciebie za rękę, abyś mógł go aplikować krok po kroku do stworzenia biznesu w 90 dni, który tworzy niesamowity impakt dla Twoich klientów.

PROCES JEST POPARTY NASZYM DOŚWIADCZENIEM I REZULTATAMI, A NIE TEORIĄ!

POROZMAWIAJMY ➡

OD ZERA DO 4MLN+ PLN W 12 MIESIĘCY


 

SYLWIA KORNAS

AKADEMIA SEEKING GREATNESS

 

„Wprowadziliśmy kompletnie nowy biznes na polski rynek, gdzie nikt nas nie znał i osiągnęliśmy sprzedaż ponad 4 000 000 PLN w 12 miesięcy. Wiedza i doświadczenie Tomka daje fenomenalne rezultaty!”

 

POROZMAWIAJMY ➡
UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ ROZMOWĘ Z NASZYM ZESPOŁEM, ABYŚMY MOGLI PRZEANALIZOWAĆ TWOJĄ DOTYCHCZASOWĄ DROGĘ ORAZ ZAPROPONOWAĆ NAJSZYBSZĄ I NAJEFEKTYWNIEJSZĄ METODĘ ZBUDOWANIA BIZNESU EKSPERCKIEGO W 90 DNI: 
 

Hej, jestem Tomasz Kornas.


 

Współwłaściciel Akademii Seeking Greatness, najszybciej rozwijającej się firmy z zakresu rozwoju osobistego w Polsce, fanatyk psychologii marketingu i sprzedaży, który pomaga ludziom zamienić wiedzę i doświadczenie w skalowalny biznes online.

Przez ostatnie 5 lat pomogłem wielu ekspertom, coachom i trenerom odkryć ich prawdziwy potencjał, dzięki czemu mogli dotrzeć do niezliczonej liczby osób na całym świecie i odmienić ich życie.

Jeśli jesteś osobą, która wie, że ma dar i umiejętności oraz pasję do pomocy drugiemu człowiekowi, jesteśmy w stanie zwiększyć Twój impakt!

 

POROZMAWIAJMY ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin