POROZMAWIAJMY ➡

ZBUDUJ BIZNES EKSPERCKI

NAWET JEŚLI NIKT NIE ZNA CIĘ ONLINE!

 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić swoją wiedzę, pasję i doświadczenie w dochodowy biznes online od kompletnego zera.

 

POROZMAWIAJMY ➡

Najszybsza i najskuteczniejsza metoda zbudowania biznesu online

aplikując naszą metodologię krok po kroku!


 

  • Prosty i efektywny proces odkrycia idealnego profilu klienta
  • Szybka i skuteczna weryfikacja Twojego pomysłu na biznes ekspercki
  • Sprzedanie swojej wysoko cenowej oferty lub produktu w 30 dni, nawet jeśli nikt Cię nie zna
  • Narzędzia, dzięki którym Twoi klienci osiągną niesamowite rezultaty i poczują od Ciebie ogromną wartość
  • Strategie Marketingowe oraz Skrypty sprzedażowe oparte o nasze doświadczenie
 
DODATKOWO: WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE BUDOWANIA TWOJEO BIZNESU!

8

LAT DOŚWIADCZENIA W MARKETINGU INTERNETOWYM

200+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

90

ŚREDNIA ILOŚĆ DNI DO ZWROTU INWESTYCJI W PROGRAM

4

KROKI DO ZBUDOWANIA BIZNESU EKSPERCKIEGO

JESTEŚMY ZMOTYWOWANI DAĆ CI REZULTATY!


 

KAMILA BEDNARZ

TRENER PERSONALNY

Kamila zaczęła od kompletnego zera i w 70 dni stworzyła własny biznes trenera personalnego dla młodych mam oraz zarobiła pierwsze 20 000 PLN+ w miesiąc.

KAROLINA BEZRĄK

EKSPERT ROZWOJU SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

Karolina osiągnęła szklany sufit w swoim biznesie eksperckim, którego nie mogła przebić przez długie miesiące. Po dwóch miesiącach współpracy podwoiła swoje dochody i osiągnęła obrót 6-cyfrowy / miesięcznie.

JUSTYNA BROŃSKI

COACH DLA NASTOLATEK 

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek, którym pomaga odbudować zdrowe relacje oparte o zaufanie i miłość.

ANNA ZIENIUK

COACH DLA KOBIET ZAGUBIONYCH W ŻYCIU

Ania spakowała swoje umiejętności i wiedzę w wysoko cenowy program transformacji i sprzedała go jej idealnym klientkom w 90 dni.

MAŁGOSIA SASINOWSKA

COACH DLA KOBIET, KTÓRE UTKNĘŁY W BIZNESIE

Małgosia zbudowała swój biznes szkoleniowy oparty o pracę z energią i w pierwszym miesiącu zarobiła 10 000 PLN+ oraz zbudowała fundament biznesu gotowy na skalowanie.

MARTYNA VAN LOON

COACH DLA KOBIET PRAGNĄCYCH ODBUDOWAĆ ZWIĄZKI

Martyna, bez wcześniejszego doświadczenia biznesowego, odkryła własną transformację, w której może pomóc innym i zbudowała biznes oparty o silną wizję pomocy innym.

ANIA KITOWSKA

COACH ZDROWOTNY

Ania próbowała swoich sił w networku bez rezultatów. Wraz z naszą pomocą odkryła najefektywniejszą strategię do przyciągania swoich klientów oraz budowy swojej struktury i pomnożyła swoje dochody!

JENNY MCSWEENEY

COACH DLA KOBIET PO ROZSTANIACH

W ciągu 90 dni, Jenny rozpoczęła biznes coachingowy od zera i z naszą pomocą osiągnęła obroty €10000+ miesięcznie.

CLAIRE SMEDLEY

COACH ZDROWOTNY

Claire doprecyzowała swój idealny profil klienta i pomnożyła swoje dochody pięciokrotnie do €15000+ miesięcznie.

POROZMAWIAJMY ➡

JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC?


 

PROFIL KLIENTA

Pomożemy Tobie odkryć Twoją nisze i idealny profil klienta używając jednego z najefektywniejszych procesów jaki znajdziesz na całym świecie. (dostaliśmy go od naszego mentora, który obracał 4.5 miliardów dolarów rocznie i miał dwie firmy na Amerykańskiej Giełdzie NASDAQ)

PRODUKT CYFROWY

Poprowadzimy Cię do stworzenia najlepszego programu transformacji lub produktu cyfrowego, który daje niesamowite rezultaty Twoim klientom, dzięki czemu zostaną ambasadorami Twojej marki osobistej.

TWOJA WARTOŚĆ

Poprowadzimy Cię przez proces wycenienia swojego programu. Pożegnaj się z kursami za 100 PLN, przywitaj się z programami za kilka tysięcy PLN.

MARKETING

Odkryjemy przed Tobą najefektywniejsze metody marketingowe, które pozwolą Tobie przewidywalnie przyciągać nowych potencjalnych klientów, pragnących Twoich usług.

SPRZEDAŻ

Dostaniesz dostęp do naszego modelu sprzedaży 1:1 i skryptu, które dopracowywaliśmy przez ostatnie 4 lata.

SKALOWANIE

Pokażemy Tobie jak skalować Twój biznes, aby zbudować praktykę wokół swojego życia, dzięki czemu zyskasz wolność czasu i wolność finansową.

REZULTATY

Odkryjemy karty i opowiemy dokładnie co zrobiliśmy aby uruchomić nowy biznes coachingowy w Polsce i osiągnęliśmy sprzedaż 2 000 000 PLN w 6 miesięcy.

PSYCHOLOGIA

Zrozumiesz główne przyczyny, dlaczego Twoja oferta jest najlepszą ofertą na rynku, i kiedy Twój klient ją widzi, myśli: "Byłbym głupi nie zainwestować w to!"

SYSTEMY

Użyjesz naszych narzędzi prowadzenia Twojego marketingu oraz systemy wsparcia dla Twoich klientów, dzięki czemu otrzymają niesamowite rezultaty!

KROK PO KROKU

Cały proces jest zbudowany aby poprowadzić Ciebie za rękę, abyś mógł go aplikować krok po kroku do stworzenia biznesu w 90 dni, który tworzy niesamowity impakt dla Twoich klientów.

PROCES JEST POPARTY NASZYM DOŚWIADCZENIEM, LEKCJAMI I REZULTATAMI, A NIE TEORIĄ!
POROZMAWIAJMY ➡

OD ZERA DO 3MLN PLN W 9 MIESIĘCY


 
SYLWIA KORNAS
AKADEMIA SEEKING GREATNESS

 

„Wprowadziliśmy kompletnie nowy biznes na polski rynek, gdzie nikt nas nie znał i osiągnęliśmy sprzedaż 3 000 000 PLN w 9 miesięcy. Wiedza i doświadczenie Tomka daje fenomenalne rezultaty!”

 

POROZMAWIAJMY ➡
UMÓW SIĘ NA NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ ROZMOWĘ Z NASZYM ZESPOŁEM, ABYŚMY MOGLI PRZEANALIZOWAĆ TWOJĄ DOTYCHCZASOWĄ DROGĘ ORAZ ZAPROPONOWAĆ NAJSZYBSZĄ I NAJEFEKTYWNIEJSZĄ METODĘ ZBUDOWANIA BIZNESU EKSPERCKIEGO W 90 DNI: 
 

Hej, jestem Tomasz Kornas.


 

Pracuję z coachami, konsultantami, trenerami i ekspertami w ich branży, aby zrozumieli, co powoduje, że stają się niekwestionowanym autorytetem, pomagają swoim klientom w osiąganiu ich celów, dzięki czemu są w stanie zbudować biznes, który przynosi wiele satysfakcji, impaktu oraz przyciągają idealnych klientów w przewidywalny sposób.

Jeśli czujesz, że nie wiesz jak zacząć swój biznes lub próbowałeś wiele metod bez skutku, umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę, abyśmy mogli lepiej zrozumieć czego dokładnie potrzebujesz aby zbudować swój biznes ekspercki w 90 dni.

 

POROZMAWIAJMY ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin