POROZMAWIAJMY

Kreuj swoją rzeczywistość.

Pokochaj swoje życie.

 

POROZMAWIAJMY

Hej, tu Sylvia Kornas.

Miło mi Cię poznać!

 

Od ponad 12 lat wspieram kobiety w dążeniu do osobistego i zawodowego sukcesu. Zajmuję się pracą z podświadomością.

Jestem jedyną certyfikowaną konsultantką Boba Proctora w Polsce i topową konsultantką na całym świecie – posiadam status Silver Pin oraz Circle of Excellence. Moją misją jest przekazanie wiedzy od mistrzów "nauk sukcesu" i nauczenie Cię, w jaki sposób przekształcić marzenia i aspiracje w namacalną rzeczywistość.

Mój mentor, Bob Proctor mawiał:

"Powiedz czego pragniesz, a pokażę Ci, jak to zdobyć."

Kilka lat temu zostałam zmuszona użyć potęgi naszego umysłu, aby wyleczyć się z endometriozy i kompletnie zmienić drogę mojego życia zawodowego. Te trudne wydarzenia uświadomiły mi, że wszystko w życiu jest możliwe, a jedyną przeszkodą jest taka, którą sami kreujemy.

Sukces nie jest tajemnicą. Sukces opiera się na jasnych zasadach, które można wdrażać w życie krok po kroku. Tak, jak zrobiły to tysiące ludzi na całym świecie.

MOJA HISTORIA
JEDYNA CERTYFIKOWANA KONSULTANTKA

BOBA PROCTORA W POLSCE

 

Bob Proctor, gwiazda dokumentu o prawie przyciągania 'Sekret', rozpoczął pełną zmianę swojego życia po lekturze książki Napoleona Hilla 'Myśl i bogać się'. Poświęcił on całą swoją karierę temu, by zrozumieć, co sprawia, że niektórzy osiągają niesamowite sukcesy w życiu. Badał, w jaki sposób można użyć potęgi umysłu, aby zacząć kreować rzeczywistość świadomie.

Po dekadach poszukiwań, zagłębiania się w naukę i obserwacji wyników studentów, Bob Proctor stworzył jeden z najpotężniejszych programów rozwoju osobistego, jaki znajdziesz na całym świecie.

Motywacja jest ważna. Inspiracja jest ważna.

My dajemy rezultaty, których pragniesz.

 

OPINIE / REZULTATY KLIENTÓW

FORMUŁA PEWNOŚCI SIEBIE

WEDŁUG NAPOLEONA HILLA

Pobierz złotą formułę Napoleona Hilla i czytaj ją codziennie aby zbudować żelazną pewność siebie do osiągnięcia wszystkich swoich marzeń!

 

POBIERZ TERAZ

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2022 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected]

Polityka Prywatności | Regulamin