POROZMAWIAJMY ➡

DOŁĄCZ DO KLUBU

NETFLIX ROZWOJU OSOBISTEGO, W KTÓRYM TWOJE REZULTATY SĄ NASZYM PRIORYTETEM!

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

CZY JESTEŚ GOTOWA ZAMIENIĆ CELE I MARZENIA W NAMACALNE REZULTATY?

 

Czy czujesz brak satysfakcji w jakiejkolwiek sferze swojego życia?

Być może zastanawiasz się nad wprowadzaniem zmian w życiu, ale próbowałaś już wiele razy bez skutku?

Masz marzenia, wspaniałe cele i pomysły jak chciałabyś przeżyć życie, jednak nie wiesz JAK to zrobić?

Być może osiągnęłaś wiele w życiu, kochasz to co robisz, jednak czujesz, że chciałabyś doświadczyć więcej... to uczucie powoduje niedosyt i nie rozumiesz jak się go pozbyć?

Może jesteś kompletnie zagubiona w życiu, czujesz, że ugrzęzłaś w tym samym miejscu i zaczynasz tracić nadzieję, że możesz cokolwiek zmienić?

Czy studiujesz rozwój osobisty i potęgę podświadomości, być może oglądałaś film "Sekret", czujesz, że wiesz bardzo dużo na ten temat, jednak Twoje rezultaty w życiu są niesatysfakcjonujące? Nie wiesz jak zaaplikować wiedzę, którą tak dogłębnie studiujesz?

 

STAŃ SIĘ NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE. ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

CZYM JEST KLUB SEEKING GREATNESS?


 

SZKOLENIA

Dwa razy w miesiącu weź udział w ekskluzywnych szkoleniach na żywo, połączonych z interaktywną sesją Q&A, przygotowane przez jedyną certyfikowaną konsultantkę Boba Proctora w Polsce.

SPOŁECZNOŚĆ

Dołącz do społeczności kobiet, które pragną osiągnąć więcej w życiu! Klub Seeking Greatness to wspaniała społeczność, w której rozpoczniesz nowe znajomości oraz otoczysz się energią grupy.

NAGRANIA

Otrzymaj nielimitowany dostęp do wszystkich szkoleń i wyzwań, jakie Sylvia i Tomasz Kornas przygotowali dla członkiń klubu.

ENERGIA

Otocz się energią grupy! Poznawaj nowe osoby, twórz mastermind i zbuduj relacje, które pozwolą Tobie osiągnąć Twoje cele oraz spełnić marzenia.

RUTYNA

Specjalnie dla klubowiczów, Sylvia i Tom stworzyli poranną rutynę, która pomaga poszerzyć świadomość i przygotować się mentalnie do dnia pełnego wyzwań!

WYZWANIA

Sylvia i Tom przygotowali 30 dniowe wyzwania, które pomagają poszerzyć świadomość, zrozumienie i jasność w dążeniu do celów.

8+

LAT DOŚWIADCZENIA

15+

PROCESÓW ZMIANY

50+

GODZIN MATERIAŁÓW

100%

SATYSFAKCJI
DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

JAKIE SZKOLENIA ZNAJDZIESZ W KLUBIE:


 

ODKRYJ, OKREŚL I OSIĄGNIJ SWOJE CELE
SYLVIA KORNAS | 3H 22MIN

W tym szkoleniu, Sylvia wytłumaczyła proces kreatywny ustalania i osiągania celów, które z pozoru wydają się niemożliwe do zrealizowania. To szkolenie da Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby efektywnie obrać ścieżkę w swoim życiu.

KIM JESTEŚ?
TOMASZ KORNAS | 2H 0MIN

W tym szkoleniu, Tomasz rozrysował obraz umysłu, abyś mogła zrozumieć siebie lepiej. Jak Twój umysł tworzy Twoje rezultaty automatycznie i jak prawa wszechświata (prawo wibracji, przyciągania, przyczyny i skutku itp.) wpływają na wszystko czego doświadczasz w życiu.

NAUKI NEVILLE GODDARD
SYLVIA KORNAS | 4H 28MIN

Fascynujesz się naukami Neville Goddard? Manifestujesz małe rzeczy, jednak duże rezultaty przychodzą Ci ciężko? Zrozum nauki naszego mentora i otwórz się na kompletnie nowe spojrzenie na to kim jesteś, i jak wszystkie okoliczności w życiu są kreowane tylko przez Ciebie.

SKOKI KWANTOWE
TOMASZ KORNAS | 4H 18MIN

Logiczne jest myśleć, że można poprawić swoje rezultaty o 3-5%, że sukces powinien przyjść krok po kroku. Co jeśli osiągnięcie wzrostu o 200-500% może być równie łatwe i proste? W tym szkoleniu, Tomasz omówił tok myślowy ludzi sukcesu aby osiągać skoki kwantowe w rezultatach.

UWOLNIJ SIĘ OD PRZESZŁOŚCI
SYLVIA KORNAS | 4H 25MIN

Czy doświadczenia z przeszłości wpływają na to jak dzisiaj myślisz i jak się czujesz? Czy pomimo upływu lat, nie jesteś w stanie ruszyć do przodu w życiu, ponieważ doświadczenia z przeszłości są zbyt silne? W tym szkoleniu, Sylvia obdaruje Cię techniką, aby odciąć się od negatywnych doświadczeń raz na zawsze.

PRAWDA O PIENIĄDZACH
TOMASZ KORNAS | 4H 16MIN

Pieniądze. Wszyscy o nich myślą. Nikt nie chce o nich rozmawiać. Niewiele osób tak naprawdę rozumie energię pieniędzy. W tym szkoleniu, Tomasz wytłumaczy dokładnie jak zacząć zarabiać więcej w swoim biznesie czy swojej karierze z mniejszym nakładem pracy.

OBRAZ SIEBIE. KLUCZ DO WOLNOŚCI
SYLVIA KORNAS | 3H 48MIN

Dr Maxwell Maltz odkrył koncept obrazu nas samych już w latach 60-tych ubiegłego wieku. To odkrycie zostało okrzyknięte największym odkryciem dekady w świecie psychologii. Czym jest obraz nas samych, jak wpływa na nasze rezultaty, a co najważniejsze, jak poprawić ten obraz aby osiągnąć nasze cele i marzenia?

18 ZASAD SUKCESU
TOMASZ KORNAS | 4H 26MIN

Podczas tego szkolenia, podzieliliśmy się z uczestnikami 18 zasadami, dzięki którym odnieśliśmy ogromny sukces finansowy z naszym biznesem na rynku polskim. Zmień podejście do swojego biznesu, zmień swoje rezultaty finansowe.

PRAWA WSZECHŚWIATA
SYLVIA KORNAS | 3H 57MIN

Znajomość praw wszechświata jest kluczowe, aby kreować swoją rzeczywistość świadomie. Jednak ich znajomość, a życie według praw to dwie różne bajki. Podczas tego szkolenia wytłumaczyłam, jak użyć praw wszechświata, aby pójść w kierunku swoich celów i marzeń.

PRAWA WIBRACJI I PRZYCIĄGANIA
SYLVIA KORNAS | 2H 16MIN

Sławne prawo przyciągania jest drugorzędnym prawem. Głównym prawem w tym wszechświecie jest prawo wibracji, na podstawie którego prawo przyciągania funkcjonuje. Cała prawda, jak manifestować życie świadomie!

MAGICZNE SŁOWO - NASTAWIENIE
TOMASZ KORNAS | 3H 04MIN

Mentor Boba Proctora - Earl Nightingale - powiedział, że nastawienie do życia to fundament wszelkich sukcesów i porażek. Ale czym jest nastawienie do życia? Jest to kompozyt naszych myśli, uczuć i czynności. W tej sesji, zagłębimy się w zbudowanie silnej postawy, która oddziela zwycięzców od przegranych.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE
SYLVIA KORNAS | 3H 45MIN

Spotkanie świąteczne, gdzie razem z uczestnikami klubu celebrowaliśmy ich sukcesy oraz usłyszeliśmy inspirujące historie, jak materiał, który uczymy zmienił życie ludzi.

PRAWDA O PRODUKTYWNOŚCI
TOMASZ KORNAS | 2H 46MIN

Nikt nie jest w stanie zarządzać czasem. Wszyscy mamy go tyle samo. Jesteśmy jedynie w stanie zarządzać naszymi działaniami. Produktywność to klucz do osiągania Twoich celów! Stań się bardziej produktywny poprzez zrozumienie produktywności.

HEKTARY DIAMENTÓW
SYLVIA KORNAS | 3H 13MIN

W tym szkoleniu Sylwia opowiedziała o używaniu naszej percepcji, jednej z naszej zdolności umysłowej, do dostrzegania szans na rozwój i wzrost, który nieprzerwanie są dookoła nas.

ZDOLNOŚCI UMYSŁOWE
TOMASZ KORNAS | 4H 24MIN

Wszyscy mamy nieskończony potencjał. Niewiele osób jest w stanie nazwać, czym jest ten potencjał, a co ważniejsze, jak go rozwinąć, aby osiągnąć nasze cele i marzenia. W tym szkoleniu poznasz 6 zdolności umysłowych, które możesz użyć już dziś do tworzenia swojej rzeczywistości świadomie.

MOC SŁOWA
SYLVIA KORNAS | 2H 47MIN

Afirmacje, wizualizacje są ważne, jednak kompletnie bezużyteczne, jeśli przez resztę dnia nie zwracasz uwagi na to, co do siebie (i do innych) mówisz. Afirmujesz cały czas. Wizualizujesz cały czas. Czy używasz swoich zdolności, aby kreować swoje życie świadomie?

PRAWDA
TOMASZ KORNAS | 1H 35MIN

Od dzieciństwa jesteśmy uczeni aby zawsze mówić prawdę, aby być szczerymi z innymi. Ale czy jesteśmy szczerzy sami ze sobą w działaniach, które codziennie podejmujemy? W tym szkoleniu przeanalizowaliśmy integrację prawdy do naszego życia.

Q&A
SYLVIA KORNAS | 2H 31MIN

Podczas tego spotkania Sylwia odpowiedziała na wszystkie pytania klubowiczów na temat ich procesów wzrostu i rozwoju.

PROCES KREACJI
TOMASZ KORNAS | 2H 53MIN

Tylko 3% ludzi osiąga rezultaty w życiu jakich naprawdę pragną. Większość z nich nie ma świadomości DLACZEGO osiągają te rezultaty, są szczęśliwi i dumni ze swoich osiągnięć, ale nie będą w stanie wytłumaczyć JAK to zrobili. W tym szkoleniu pokazaliśmy jak nasze myśli kreują nasze rezultaty.

MOC MASTERMIND
TOMASZ KORNAS | 1H 55MIN

Jedną wspólną wszystkich osób, które odniosły sukces w życiu jest środowisko, w którym się obracają. To z kim przystajesz ma większy wpływ na Twoje rezultaty, niż środowisko, w którym się urodziłeś czy Twoje geny. Zrozum moc Mastermind i zacznij świadomie obracać się wśród ludzi sukcesu.

13 ZASAD POSTĘPOWANIA
SYLVIA KORNAS | 2H 47MIN

Czy każdego dnia działasz w pewien sposób, aby osiągnąć swoje cele i marzenia? W tym szkoleniu Sylwia przedstawiła 13 powodów, dlaczego ludzie nie osiągają swoich celów i co zrobić, aby uniknąć tych błędów.

ILE JESTEŚ WART?
TOMASZ KORNAS | 3H 50MIN

Czy faktycznie masz wpływ na to, ile pieniędzy w życiu zarobisz? Absolutnie! W tym szkoleniu Tom opowiedział o tym, w jaki sposób możesz podnieść swoją wartość na rynku, dzięki czemu zwiększysz swoje dochody.

 ...I ZNACZNIE WIĘCEJ!

 

NOWE SZKOLENIE NA ŻYWO CO DWA TYGODNIE!


 + cotygodniowe spotkanie z liderem klubu, który pomoże zaaplikować tą wiedzę!
DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

Powiedz nam czego pragniesz a pokażemy Ci, jak to zdobyć!


 

Bob Proctor, gwiazda dokumentu 'Sekret', rozpoczął pełną zmianę swojego życia po lekturze książki Napoleona Hilla 'Myśl i bogać się'. Poświęcił on całą swoją karierę temu, by zrozumieć, co sprawia, że niektórzy osiągają niesamowite sukcesy w życiu. Badał, w jaki sposób można użyć potęgi umysłu, aby zacząć kreować rzeczywistość świadomie.

Po dekadach poszukiwań, zagłębiania się w naukę i obserwacji wyników studentów, Bob Proctor uporządkował wiedzę z zakresu rozwoju osobistego, dzięki czemu możemy ją efektywnie zaaplikować.

 
Motywacja jest ważna. Inspiracja jest ważna.
My dajemy rezultaty. Rezultaty jakich Ty pragniesz.

 

WZNIEŚ SWÓJ ROZWÓJ OSOBISTY NA KOMPLETNIE NOWY POZIOM.

 

ZACZNIJ REALIZOWAĆ SWOJE CELE I MARZENIA.

 

OSIĄGNIJ TO, CO WYDAWAŁO SIĘ NIEMOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA.

 

KLUB SEEKING GREATNESS DA CI PRAKTYCZNE NARZĘDZIA ORAZ WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ, ABY DOŚWIADCZYĆ TRANSFORMACJI W KAŻDEJ SFERZE SWOJEGO ŻYCIA!

 

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
 KOLEJNE SZKOLENIE JUŻ ZA:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

MIESIĘCZNIE

149 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results 
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • WAŻNE: Płatności będą pobierane automatycznie. Subskrypcje możesz anulować w każdej chwili

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).


SPRÓBUJ TERAZ PRZEZ 72 GODZINY ZA DARMO 👇
DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

BEZTERMINOWO

1499 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A 
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • Bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów
 • BONUS: Książka Napoleona Hilla "Myśl i Bogać się"
 • NAJPOPULARNIEJSZA OPCJA

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
REZULTATY ZAWSZE MÓWIĄ PRAWDĘ!

 KOLEJNE SZKOLENIE JUŻ ZA:

00

DNI

00

GODZIN

00

MINUT

00

SEKUND

MIESIĘCZNIE

149 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results 
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • WAŻNE: Płatności będą pobierane automatycznie. Subskrypcje możesz anulować w każdej chwili

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).


SPRÓBUJ TERAZ PRZEZ 72 GODZINY ZA DARMO 👇
DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡

BEZTERMINOWO

1499 PLN

ZAWIERA:

 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Sylvią Kornas + Interaktywne Q&A 
 • Comiesięczne szkolenie na żywo z Tomaszem Kornasem + Interaktywne Q&A
 • Dostęp do wszystkich poprzednich nagrań
 • Dostęp do pierwszej lekcji Thinking into Results
 • Dostęp do społeczności na Discord
 • Wsparcie w społeczności
 • Bezterminowy dostęp do wszystkich materiałów
 • BONUS: Książka Napoleona Hilla "Myśl i Bogać się"
 • NAJPOPULARNIEJSZA OPCJA

Cena zawiera 23% VAT.

Odlicz 100% kosztu od podatku (dla firm).

DOŁĄCZAM DO KLUBU ➡
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin