POROZMAWIAJMY ➡

REZULTATY

ZAWSZE MÓWIĄ PRAWDĘ.

 

SPRAWDŹ ➡
KASIA

Kasia doszła do momentu w życiu gdzie była gotowa zamknąć swoją stolarnie oraz sklep z meblami. Po 6 miesiącach w Akademii jej życie kompletnie się odmieniło. Pokochała i zaakceptowała siebie, zrozumiała kim naprawdę jest oraz rozwinęła biznes osiągając ponad 1000% wzrostu w sprzedaży.

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Agnieszka po zaledwie kilku miesiącach w Akademii odkryła swój prawdziwy "niemożliwy cel". Połączyła krawiectwo z rozwojem osobistym i zbudowała dwie świetnie prosperujące firmy oparte o jej pasję, misję i wizję dla siebie i najbliższych.

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek, którym pomaga odbudować zdrowe relacje oparte o zaufanie i miłość.

⭐⭐⭐⭐⭐

ANIA

Ania próbowała swoich sił w networku bez rezultatów. Wraz z naszą pomocą przepracowała swoje wewnętrzne blokady oraz odkryła najefektywniejszą strategię do przyciągania swoich klientów oraz budowy swojej struktury i pomnożyła swoje dochody!

⭐⭐⭐⭐⭐

KAMILA

Kamila zaczęła od kompletnego zera i w 70 dni stworzyła własny biznes trenera personalnego dla młodych mam oraz zarobiła pierwsze 20 000 PLN+ w miesiąc.

⭐⭐⭐⭐⭐

LIDIA

Lidia dołączyła do Akademii podczas pandemii, kiedy musiała zamknąć swój sa-lon. Po pracy z Akademią, Lidia podwoiła swoje dochody oraz skróciła swój czas pracy. Osiągnęła również personalny cel typu C.

⭐⭐⭐⭐⭐

NATALIA

Na Sylvię trafiłam przypadkiem, który przypadkiem nie był. Codziennie doświadczam w swoim życiu magii, która magią nie jest. Osiągam nielogiczne (dla wielu) rezultaty, a wszystko przez zmianę myślenia, nauczyłam się myśleć prawidłowo, tak, by kreować swoją rzeczywistość. Teleskop to za mało, by zobaczyć gdzie byłam jeszcze w październiku. Sylwia to kobieta petarda w każdy calu, zawsze pojawią się w odpowiednim miejscu i czasie. Tak, ona jest podłączona wtyczką do siły wyższej. Dziękuję Sylvia z całego serca, kocham Cię. Z wdzięcznością. Natalia

⭐⭐⭐⭐⭐

MOLLY

Przez wiele lat prowadziła świetnie prosperujący salon fryzjerski, jednak utknęła w tym samym miejscu. Pracowała długie godziny i nie wiedziała jak zmienić swoją rzeczywistość. Kochała śpiewać. Robiła to od 6 roku życia, ale nigdy nie wierzyła w siebie i w to, że może to robić jako kariera zawodowa. Dzisiaj to jej życie. Zamknęła swój stary biznes i skupiła się na tym co daje jej mnóstwo radości.

⭐⭐⭐⭐⭐

GINTAUTAS

Gintautas odszedł z pracy w supermarkecie i zbudował jeden z najbardziej rozpoznawalnych studio filmów ślubnych w Irlandii i zamienił swój roczny dochód z pracy w miesięczny w swoim biznesie.

⭐⭐⭐⭐⭐

CLAIRE

Claire nie czuła się wystarczająca dobra aby rozwinąć swój biznes. Po 6 miesią-cach Thinking into Results, Claire dwukrotnie podwoiła swoje dochody, odnala-zła balans w życiu, stała się liderką jaką zawsze chciała być.

⭐⭐⭐⭐⭐

JENNY

Jenny prowadziła salon fryzjerski, pracowała długie godziny, była nieszczęśliwa z zarobków oraz z tego jak spędzała dnie. Po 6 miesiącach, odkryła swój prawdzi-wy cel, zamknęła swój stary biznes i zarobiła pierwsze €10000 w miesiąc. Poko-chała siebie i pokochała życie!

⭐⭐⭐⭐⭐

LISA

Lisa dołączyła do Akademii, ponieważ chciała poprawić swoje rezultaty finanso-we. Pracowała w firmie rekrutacyjnej zdominowanej przez mężczyzn jako jedyna kobieta w zespole. W trakcie transformacji w Akademii, Lisa kompletnie odmie-niła siebie, zsześciokrotniła swoje dochody, i w okresie dwunastu miesięcy osią-gnęła zarobki na poziomie $1 000 000. Została najlepszym rekruterem w firmie, zredukowała swój czas pracy, odnalazła zadowolenie, spełnienie i balans w życiu. Osiągnęła rezultaty, których nikt wcześniej w firmie nie osiągnął.

⭐⭐⭐⭐⭐

MARIA

Szukając rozwoju osobistego trafiłam na Sylwię. Słuchając jej live otworzyła mi oczy na wiele spraw. Pokazała jak wykorzystywać swoją podświadomość. Moj życie zmieniło się o 180 stopni. Związek kwitnie, zamiast rozwodu jest nowe życie.

⭐⭐⭐⭐⭐

PAULINA

Serce na dłoni, ogromne zaangażowanie, moc przekazu, moc pasji, inspiracji, wsparcia. Mam dużą wątpliwość, czy istnieje lepsze miejsce do osobistego rozwoju i dojrzewania niż bycie pod skrzydłami Sylwii. Polecam najserdeczniej!

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Przyznam się, że obawiałam się przystąpić do Akademii, ale podjęłam tą decyzje. Szybko okazało się, ze była to najlepsza decyzja jaka podjęłam w życiu, zainwestowałam w siebie i przyszłość moich bliskich. Dziękuje Sylvii i Tomowi, że z takim zaangażowaniem i sercem wprowadzają ten cudowny materiał na rynek Polski.

⭐⭐⭐⭐⭐

ALDONA

Sylwia to z pewnością najlepsza osoba, która może pomóc w rozwoju osobistym, w stawianiu sobie wręcz nierealnych celów, a potem w ich osiąganiu. Materiał, który Sylwia naucza działa ZAWSZE. Jest osobą niesamowicie zaangażowaną w przekazywanie wiedzy, którą posiada. Zarówno ona jak i Tom są ZAWSZE dostępni dla swoich studentów i ZAWSZE chętni do pomocy. Pod skrzydłami Sylwii czujesz się ZAWSZE zaopiekowany, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Akademia to miejsce dla osób, które chcą osiągnąć coś więcej, chcą się rozwijać i osiągać nowe nierealne cele.

⭐⭐⭐⭐⭐

ANETA

To niesamowite uczucie jak poznałam program, którego od dawna szukałam i Sylvia go uczy. Takiej przemiany szukałam i chyba nie mogłam trafić na lepsza osobę niż Sylvia. Dziękuje dziękuje dziękuje.

⭐⭐⭐⭐⭐

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
CZY KLUB DAJE REZULTATY?

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin