POROZMAWIAJMY ➡

REZULTATY

ZAWSZE MÓWIĄ PRAWDĘ.

 

SPRAWDŹ ➡

ALDONA


Mój obrót w firmie wzrósł 4-krotnie!

Po raz pierwszy w życiu mam wiarę, że mogę wszystko!

⭐⭐⭐⭐⭐

ANIA


Mój biznes gigantycznie rośnie, moje dochody są zwielokrotnione!

Moje życie dopiero się zaczyna! Czuję, że żyję! Mogę osiągać ambitne cele, wzrosła moja pewność siebie,  stałam się zupełnie inna osobą!

⭐⭐⭐⭐⭐

KASIA


Mój mały biznes wzrósł ponad 15X!

Pokochałam i zaakceptowałam siebie, zrozumiałam kim naprawdę jestem!

⭐⭐⭐⭐⭐

MAGDALENA


Zrezygnowałam z pracy. Robię to co kocham! zarabiam 3X więcej!

Moje życie zmieniło się całkowicie!  Poprawiłam relacje z partnerem! Jestem teraz pewna siebie! Mam dużo wiary w siebie, nie boję się ryzyka!

⭐⭐⭐⭐⭐

MAGDA


Zwiększyłam dochody w firmie i ją sprzedałam! Teraz robię to co kocham!

Stałam się lepszą mamą, nabrałam więcej pewności siebie, stałam się bardziej otwarta osobą, zdobyłam nowych przyjaciół. Akademia to moja najlepsza życiowa decyzja i najlepiej zainwestowane pieniądze!

⭐⭐⭐⭐⭐

BEATA


Przebiłam sufit finansowy! Zmieniło się wszystko!

Wszystko w moim życiu zaczęło się zmieniać, już nic nie jest takie, jakie było!

⭐⭐⭐⭐⭐

NATALIA


Osiągnęłam mój cel w 2 miesiące! £5000 obrotu miesięcznie w nowym biznesie!

W końcu rozumiem kim jestem, i że absolutnie nie ma dla mnie żadnych limitów!

⭐⭐⭐⭐⭐

IWONA


Dzięki Akademii osiągnęłam wolność finansową!

Jestem w końcu szczęśliwa! Moje drugie imię to efektywność i produktywność! Moje życie zmieniło się diametralnie!

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA


Po 25 latach stagnacji, mój biznes urósł o 60%!

Pokochałam siebie, swoje życie, odpuściłam swoje historie z przeszłości, przestałam być ofiarą. Jestem szczęśliwa i spełniona!

⭐⭐⭐⭐⭐

PAULINA


Przez ostatnie pół roku więcej spełnionych marzeń, więcej zrealizowanych celów, które nie miały prawa się wydarzyć!

Jestem osobą,  która rozumie kim jest, rozumie co może, wiem, że może się wydarzyć to czego pragnę, co zaplanuję i że nie ma limitów!

⭐⭐⭐⭐⭐

AGATA


Osiągnęłam 3 cele typu C!

przestałam nadużywać alkoholu, zaczęłam się otwierać na nowe, jestem szczęśliwa!

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA


Moje zarobki drastycznie poszły w górę!

kocham to co robię, jestem szczęśliwa, pokochałam siebie taką jaką jestem.

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek, którym pomaga odbudować zdrowe relacje oparte o zaufanie i miłość.

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Agnieszka wstąpiła do Akademii i podjęła decyzję odejść z etatu, na którym była 20 lat. Postanowiła iść za głosem serca i otworzyła biznes rekrutacyjny, obracając w pierwszych kilku miesiącach ponad €200 000!

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Agnieszka po zaledwie kilku miesiącach w Akademii odkryła swój prawdziwy "niemożliwy cel". Połączyła krawiectwo z rozwojem osobistym i zbudowała dwie świetnie prosperujące firmy oparte o jej pasję, misję i wizję dla siebie i najbliższych.

⭐⭐⭐⭐⭐

NATALIA


w trakcie Akademii napisałam i wydalam zbiór wierszy!

Jestem spokojna, żyję pełnym życiem, uwierzyłam, że mogę ,że jestem wartościowa, odkryłam dawno zakopane talenty!

⭐⭐⭐⭐⭐

GABRIELA


Moje życie zmieniło się diametralnie!

Ostatnie 5 miesięcy to dla mnie skok kwantowy! Ten proces jest niesamowicie prosty, lecz nieporównywalny do niczego innego na rynku!

⭐⭐⭐⭐⭐

KAMILA

Kamila zaczęła od kompletnego zera i w 70 dni stworzyła własny biznes trenera personalnego dla młodych mam oraz zarobiła pierwsze 20 000 PLN+ w miesiąc.

⭐⭐⭐⭐⭐

OLGA


Realizuję swoje marzenia, jestem bardzo blisko realizacji mojego celu typu C!

Widzę ogromne zmiany we mnie, w moim nastawieniu, moim działaniu!

⭐⭐⭐⭐⭐

EWA


Wkońcu zrozumiałam kim jestem!

Potrafię się uśmiechać, mówić o swoich pragnieniach, o swoich marzeniach, darząc do stworzenia jeszcze lepszej swojej wersji!

⭐⭐⭐⭐⭐

MARIA


Mój biznes ruszył, zaczęłam dostawać oferty gdzie mogę zarobić duże pieniądze!

Poprawiłam swoje zdrowie, finanse, uczucia, naprawiłam siebie. Dopiero teraz rozumiem co to jest miłość, Akademia była najlepszą decyzją w moim życiu.

⭐⭐⭐⭐⭐

MOLLY


Nareszcie robię to co kocham!

Zamknęłam swój stary biznes i skupiłam się na tym co daje mi mnóstwo radości. Akademia zmieniła moje życie!

⭐⭐⭐⭐⭐

GINTAUTAS


Zamieniłem mój dochód roczny z pracy na dochód miesięczny w biznesie!

Stworzyłem, życie, które pozwala mi spełniać moje marzenia!

⭐⭐⭐⭐⭐

CLAIRE

Claire nie czuła się wystarczająca dobra aby rozwinąć swój biznes. Po 6 miesiącach Thinking into Results, Claire dwukrotnie podwoiła swoje dochody, odnalazła balans w życiu, stała się liderką jaką zawsze chciała być.

⭐⭐⭐⭐⭐

JENNY

Jenny prowadziła salon fryzjerski, pracowała długie godziny, była nieszczęśliwa z zarobków oraz z tego jak spędzała dnie. Po 6 miesiącach, odkryła swój prawdziwy cel, zamknęła swój stary biznes i zarobiła pierwsze €10000 w miesiąc. Pokochała siebie i pokochała życie!

⭐⭐⭐⭐⭐

LIDIA

"CI ludzie naprawdę wiedzą co robią. Dają Ci siłę transformacji, dzięki czemu dostrzeżesz, że jesteś wyjątkową osobą i możesz osiągnąć wszystko. Naprawdę warto."

⭐⭐⭐⭐⭐

KAROLINA


Zaczęłam malować obrazy. Moje cele są na wyciągnięcie ręki!

Pokochałam siebie, swoją pracę i ludzi!

⭐⭐⭐⭐⭐

DOMINIKA


W niecałe 3 miesiące moja pensja wzrosła dwukrotnie!

Kocham siebie i to co robię!

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Przyznam się, że obawiałam się przystąpić do Akademii, ale podjęłam tą decyzje. Szybko okazało się, ze była to najlepsza decyzja jaka podjęłam w życiu, zainwestowałam w siebie i przyszłość moich bliskich. Dziękuje Sylvii i Tomowi, że z takim zaangażowaniem i sercem wprowadzają ten cudowny materiał na rynek Polski.

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Bob Proctor spędził całe swoje życie pomagając ludziom odkryć swój potencjał. Dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto był gotowy go słuchać. Nie każdy jednak ma tyle miłości do tego materiału i nie każdy ma taki talent, aby w sposób przystępny dla każdego materiał ten przekazać dalej. Jednak Sylwia Kornas jest właśnie taką osobą ❤️ Tłumaczenie materiału Boba w wykonaniu Sylwii, to jest mistrzostwo świata. Myślę, że ten talent, jest wynikiem miłości do ludzi ❤️. Akademia Seeking Greatness to ludzie, którzy kochają ludzi i to czuć na każdym kroku tej niesamowitej podróży. ❤️Biznesowe mastermindy z Tomem Kornas i jego wsparcie w procesach sprzedażowch, to coś, czego nie znajdziemy nigdzie indziej. To wiedza i doświadczenie z najwyższej półki 🍀🍀🍀🍀

Na każdym kroku możemy liczyć na pomoc całego zespołu i tu szczególne podziękowania dla Ani, Lidzi, Renaty... ❤️❤️❤️

Ten program to jest wartość, której nie da się przeliczyć na pieniądze, ponieważ ten program zmienia całe życie... nie na lepsze, ale na najlepsze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziękuję za Waszą pomoc ❤️ Dziękuję ❤️ Dziękuję ❤️ Dziękuję ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

BASIA

Kiedyś powiedziałam: Nie wiem co i jak,ale dłużej jak chomik nie mam ochoty żyć i.....wpadłam na Sylwię na YouTube i się zakochałam. Energia i słowa Sylwii wprowadzają porządek w mym myśleniu, dodają nadziei i energii do działania. Jestem zdecydowanie lepszym człowiekiem, nawet w trudniejszym momentach mam na uwadze to,że wszystko Jest Dobrze -bo to doprowadzi mnie tak gdzie powinno. Jestem spokojniejsza- Wkońcu spokojnie oddycham,bo to co było wcześniej to było tylko by przetrwać, gdyż z niewiadomego pochodzenia stresu brakowało mi tchu.Tak. Dosłownie. Teraz kontroluję swe słowa i myśli i dzieki temu mam swoj Spokój. Jestem bardziej wyrozumiała ,bo patrzę na Kazdego z perspektywy Stick Person.Gdy zrozumiemy S.Person to zrozumiemy Siebie i Wszystkich💫

Jestem lepszą mamą, szefową w pracy,córką ,partnerką i lepszą dla siebie❤️‍

Wsparcie Sylwii,Toma i całego Teamu bezcenne❤,a miałam do czynienia poprzednio z innymi programami. Wiem,że one doprowadziły mnie tutaj,bo wszystko dzieje się w jakimś celu,a kropki po co siw wydarzyło coś wcześniej doprowadziły mnie właśnie w to miejsce. Jestem również przekonana, że rozdziału z Akademia nie zakończę nigdy ,bo jak ktoś wchodzi w rozwój osobisty, zwłaszcza z takimi Mentorami, to "zakończenie " nie istnieje,gdyż to cały czas dźwięczy w uszach i w głowie (tyyyyle wartości...),że to dopiero początek.

Dziękuję ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

BEATA

Wyzwanie wywróciło moje myślenie do góry nogami i pokazało mi, że aby dojść tam gdzie chcę muszę wreszcie ruszyć w tamtą stronę. Jestem obecnie w Akademii i wiem, że jestem w odpowiednim miejscu, które nie tylko zmienia mój biznes, ale przede wszystkim zmienia mnie jako człowieka. Sylwia i Tom to niesamowite osoby, szczere, prawdziwe, pełne życzliwości i wiedzy popartej działaniem, która prowadzi w kierunku rezultatów. Cała społeczność akademii to ludzie życzliwi, pomocni, zaangażowani, rozwijający swoje talenty i umiejętności. Jestem wdzięczna, że jestem częścią akademii, bo czuję, że to odmienia moje życie i że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Dziękuję za to. ❤️😘

⭐⭐⭐⭐⭐

ANETA

To niesamowite uczucie jak poznałam program, którego od dawna szukałam i Sylvia go uczy. Takiej przemiany szukałam i chyba nie mogłam trafić na lepsza osobę niż Sylvia. Dziękuje dziękuje dziękuje.

⭐⭐⭐⭐⭐

EVA

Poznanie Sylwii i całej Akademii, a potem bycia częścią niej, to najpiękniejsze czego mogłam doświadczyć. Wymarzyłam sobie tą społeczność i codziennie jestem za nich wdzięczna. Moje życie zmienia mi się przed oczami. Chociaż już byłam w rozwoju kilka lat to teraz to jest jakieś turbo przyspieszenie. Jeżeli naprawdę chcecie zmienić coś w swoim życiu, osiągnąć to za czym zawsze „goniliście”, mieć uczucie, ze w końcu jesteście „w domu” to jest to miejsce. Dzieli was tylko jedna decyzja od życia jakiego zawsze chcieliście doświadczać. A potem podziękujesz sobie, i będziesz wdzięczna/y do końca Twoich dni i o jeden dzień dłużej. ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

MONIKA

Mimo, że miałam dobre doświadczenia z kursami czy mentoringiem innych osób i firm (choć nie miałam rezultatów;), to z czystym sercem uważam, że Sylwia i Tom są UNIKATOWI na polskim rynku, a być może i na światowym. Fantastycznie łączą głęboką duchowość z życiem w naszym materialnym świecie i dzielą się tą wiedzą w przystępny i skuteczny sposób. Nie znam nikogo innego, kto tyle daje od siebie i jest w tym wszystkim tak bardzo przejrzysty. To ludzie, którzy wierzą w ludzi i zmieniają świat na lepsze. Otwierają nasze głowy i serca. Bardzo się cieszę, że jestem studentką Akademii i mogę się od nich uczyć. Dzięki nim idę w końcu po swoje rezultaty!

⭐⭐⭐⭐⭐

KASIA

Jestem wdzięczna i Szczęśliwa, że Akademia Sylvii i Toma pojawiła się w moim życiu. Podjęłam DECYZJĘ, że chcę zmian w swoim życiu, bo Ona daje nam wzrost. Jestem w Akademii 7 m-cy - Widzę i Czuję jak moje życie jest Wspaniałe - doświadczam Magii każdego Dnia ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

LISA

Lisa dołączyła do Akademii, ponieważ chciała poprawić swoje rezultaty finanso-we. Pracowała w firmie rekrutacyjnej zdominowanej przez mężczyzn jako jedyna kobieta w zespole. W trakcie transformacji w Akademii, Lisa kompletnie odmie-niła siebie, zsześciokrotniła swoje dochody, i w okresie dwunastu miesięcy osią-gnęła zarobki na poziomie $1 000 000. Została najlepszym rekruterem w firmie, zredukowała swój czas pracy, odnalazła zadowolenie, spełnienie i balans w życiu. Osiągnęła rezultaty, których nikt wcześniej w firmie nie osiągnął.

⭐⭐⭐⭐⭐

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
CZY KLUB DAJE REZULTATY?

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin