POROZMAWIAJMY ➡

REZULTATY

ZAWSZE MÓWIĄ PRAWDĘ.

 

SPRAWDŹ ➡
KASIA

Kasia doszła do momentu w życiu gdzie była gotowa zamknąć swoją stolarnie oraz sklep z meblami. Po 6 miesiącach w Akademii jej życie kompletnie się odmieniło. Pokochała i zaakceptowała siebie, zrozumiała kim naprawdę jest oraz rozwinęła biznes osiągając ponad 1000% wzrostu w sprzedaży.

⭐⭐⭐⭐⭐

NATALIA

Natalia odkryła siebie na nowo, zrozumiała kim jest i obrała cel, który pochodził z jej serca. W 2 miesiące osiągnęła cel typu C i zarobiła 5000+ funtów w jeden miesiąc.

⭐⭐⭐⭐⭐

ANIA

Ania próbowała swoich sił w networku bez rezultatów. Wraz z naszą pomocą przepracowała swoje wewnętrzne blokady oraz odkryła najefektywniejszą strategię do przyciągania swoich klientów oraz budowy swojej struktury i pomnożyła swoje dochody!

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Justyna odeszła z pracy nauczycielki i pomnożyła swoje dochody jako coach dla mam i ich nastoletnich córek, którym pomaga odbudować zdrowe relacje oparte o zaufanie i miłość.

⭐⭐⭐⭐⭐

KAMILA

Kamila zaczęła od kompletnego zera i w 70 dni stworzyła własny biznes trenera personalnego dla młodych mam oraz zarobiła pierwsze 20 000 PLN+ w miesiąc.

⭐⭐⭐⭐⭐

LIDIA

Lidia dołączyła do Akademii podczas pandemii, kiedy musiała zamknąć swój sa-lon. Po pracy z Akademią, Lidia podwoiła swoje dochody oraz skróciła swój czas pracy. Osiągnęła również personalny cel typu C.

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Agnieszka po zaledwie kilku miesiącach w Akademii odkryła swój prawdziwy "niemożliwy cel". Połączyła krawiectwo z rozwojem osobistym i zbudowała dwie świetnie prosperujące firmy oparte o jej pasję, misję i wizję dla siebie i najbliższych.

⭐⭐⭐⭐⭐

NATALIA

Na Sylvię trafiłam przypadkiem, który przypadkiem nie był. Codziennie doświadczam w swoim życiu magii, która magią nie jest. Osiągam nielogiczne (dla wielu) rezultaty, a wszystko przez zmianę myślenia, nauczyłam się myśleć prawidłowo, tak, by kreować swoją rzeczywistość. Teleskop to za mało, by zobaczyć gdzie byłam jeszcze w październiku. Sylwia to kobieta petarda w każdy calu, zawsze pojawią się w odpowiednim miejscu i czasie. Tak, ona jest podłączona wtyczką do siły wyższej. Dziękuję Sylvia z całego serca, kocham Cię. Z wdzięcznością. Natalia

⭐⭐⭐⭐⭐

MOLLY

Przez wiele lat prowadziła świetnie prosperujący salon fryzjerski, jednak utknęła w tym samym miejscu. Pracowała długie godziny i nie wiedziała jak zmienić swoją rzeczywistość. Kochała śpiewać. Robiła to od 6 roku życia, ale nigdy nie wierzyła w siebie i w to, że może to robić jako kariera zawodowa. Dzisiaj to jej życie. Zamknęła swój stary biznes i skupiła się na tym co daje jej mnóstwo radości.

⭐⭐⭐⭐⭐

GINTAUTAS

Gintautas odszedł z pracy w supermarkecie i zbudował jeden z najbardziej rozpoznawalnych studio filmów ślubnych w Irlandii i zamienił swój roczny dochód z pracy w miesięczny w swoim biznesie.

⭐⭐⭐⭐⭐

CLAIRE

Claire nie czuła się wystarczająca dobra aby rozwinąć swój biznes. Po 6 miesią-cach Thinking into Results, Claire dwukrotnie podwoiła swoje dochody, odnala-zła balans w życiu, stała się liderką jaką zawsze chciała być.

⭐⭐⭐⭐⭐

JENNY

Jenny prowadziła salon fryzjerski, pracowała długie godziny, była nieszczęśliwa z zarobków oraz z tego jak spędzała dnie. Po 6 miesiącach, odkryła swój prawdzi-wy cel, zamknęła swój stary biznes i zarobiła pierwsze €10000 w miesiąc. Poko-chała siebie i pokochała życie!

⭐⭐⭐⭐⭐

LISA

Lisa dołączyła do Akademii, ponieważ chciała poprawić swoje rezultaty finanso-we. Pracowała w firmie rekrutacyjnej zdominowanej przez mężczyzn jako jedyna kobieta w zespole. W trakcie transformacji w Akademii, Lisa kompletnie odmie-niła siebie, zsześciokrotniła swoje dochody, i w okresie dwunastu miesięcy osią-gnęła zarobki na poziomie $1 000 000. Została najlepszym rekruterem w firmie, zredukowała swój czas pracy, odnalazła zadowolenie, spełnienie i balans w życiu. Osiągnęła rezultaty, których nikt wcześniej w firmie nie osiągnął.

⭐⭐⭐⭐⭐

MAGDA

Przystąpienie do Akademia Seeking Greatness to moja najlepsza życiowa decyzja! Każdego dnia jestem wdzięczna, że otrzymałam możliwość poznania Sylvii i Toma. Dzięki tym dwóm osobom moje życie zmieniło się całkowicie. Otrzymałam od nich mnóstwo wsparcia, wiedzy i zrozumienia. Zrozumiałam, że sami jesteśmy kreatorami swojego życia i że w każdym z nas drzemie potencjał, wystarczy tylko się zaangażować i sumiennie studiować materiał Akademii. To jak moje życie się zmieniło, możnaby nazwać magią, ale magią nie jest... Dziękuję Sylvia i Tom, że wskazaliście mi drogę jak być szczęśliwą w każdym aspekcie mojego życia, zarówno personalnym jak i zawodowym.

⭐⭐⭐⭐⭐

DOMINIKA

Akademia to cudowna przestrzeń z niesamowitymi ludźmi. Sylwia i Tom mają ogromną wiedzę, którą przekazują w sposób przystępny dla każdego 🙂 Moje życie zaczęło się zmieniać już od pierwszych chwil jeszcze na etapie darmowych materiałów, teraz jestem w programie, lepszej mentorki jak Sylwia nie mogłam sobie wymarzyć 😊 Minęło niecałe 3 miesiące a ja mam niesamowite rezultaty, kocham siebie, kocham to co robię, pomagam innym a moja pensja wzrosła dwukrotnie z taką łatwością i lekkością. Polecam każdemu z całego serca, kto chce zmienić swoje życie na lepsze ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

MARIA

Szukając rozwoju osobistego trafiłam na Sylwię. Słuchając jej live otworzyła mi oczy na wiele spraw. Pokazała jak wykorzystywać swoją podświadomość. Moj życie zmieniło się o 180 stopni. Związek kwitnie, zamiast rozwodu jest nowe życie.

⭐⭐⭐⭐⭐

PAULINA

Serce na dłoni, ogromne zaangażowanie, moc przekazu, moc pasji, inspiracji, wsparcia. Mam dużą wątpliwość, czy istnieje lepsze miejsce do osobistego rozwoju i dojrzewania niż bycie pod skrzydłami Sylwii. Polecam najserdeczniej!

⭐⭐⭐⭐⭐

JUSTYNA

Przyznam się, że obawiałam się przystąpić do Akademii, ale podjęłam tą decyzje. Szybko okazało się, ze była to najlepsza decyzja jaka podjęłam w życiu, zainwestowałam w siebie i przyszłość moich bliskich. Dziękuje Sylvii i Tomowi, że z takim zaangażowaniem i sercem wprowadzają ten cudowny materiał na rynek Polski.

⭐⭐⭐⭐⭐

MAGDALENA

Zanim wstąpiłam do Akademii, od 5 lat byłam na ścieżce rozwoju osobistego. Zrobiłam mnóstwo kursów i szkoleń, ale cały czas nie miałam żadnych rezultatów, nie widziałam też żadnej zmiany w swoim życiu. Byłam sfrustrowana, wypalona zawodowo, zła na siebie i cały świat. Już po 4 miesiącach w Akademii moje życie zmieniło się całkowicie: idę po swoje cele, realizuję swoje marzenia. Osiągnęłam znaczące rezultaty w biznesie, poprawiłam jakość swojego życia, relacje z partnerem i dzieckiem. Stałam się szczęśliwą, spełnioną i zadowoloną z siebie kobietą. Mówi się, że każda zmiana w życiu jest trudna, ale dzięki Akademii oraz mentorom takim jak Sylwia i Tom, zmiana jest prosta, łatwa, przyjemna i szybka. Dziękuję za wszystko!

⭐⭐⭐⭐⭐

ALDONA

Sylwia to z pewnością najlepsza osoba, która może pomóc w rozwoju osobistym, w stawianiu sobie wręcz nierealnych celów, a potem w ich osiąganiu. Materiał, który Sylwia naucza działa ZAWSZE. Jest osobą niesamowicie zaangażowaną w przekazywanie wiedzy, którą posiada. Zarówno ona jak i Tom są ZAWSZE dostępni dla swoich studentów i ZAWSZE chętni do pomocy. Pod skrzydłami Sylwii czujesz się ZAWSZE zaopiekowany, żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Akademia to miejsce dla osób, które chcą osiągnąć coś więcej, chcą się rozwijać i osiągać nowe nierealne cele.

⭐⭐⭐⭐⭐

AGNIESZKA

Bob Proctor spędził całe swoje życie pomagając ludziom odkryć swój potencjał. Dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto był gotowy go słuchać. Nie każdy jednak ma tyle miłości do tego materiału i nie każdy ma taki talent, aby w sposób przystępny dla każdego materiał ten przekazać dalej. Jednak Sylwia Kornas jest właśnie taką osobą ❤️ Tłumaczenie materiału Boba w wykonaniu Sylwii, to jest mistrzostwo świata. Myślę, że ten talent, jest wynikiem miłości do ludzi ❤️. Akademia Seeking Greatness to ludzie, którzy kochają ludzi i to czuć na każdym kroku tej niesamowitej podróży. ❤️Biznesowe mastermindy z Tomem Kornas i jego wsparcie w procesach sprzedażowch, to coś, czego nie znajdziemy nigdzie indziej. To wiedza i doświadczenie z najwyższej półki 🍀🍀🍀🍀

Na każdym kroku możemy liczyć na pomoc całego zespołu i tu szczególne podziękowania dla Ani, Lidzi, Renaty... ❤️❤️❤️

Ten program to jest wartość, której nie da się przeliczyć na pieniądze, ponieważ ten program zmienia całe życie... nie na lepsze, ale na najlepsze ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziękuję za Waszą pomoc ❤️ Dziękuję ❤️ Dziękuję ❤️ Dziękuję ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

OLGA

Wchodząc do Akademii nie wiedziałam na co się decyduje, były we mnie wątpliwości i strach przed nowym. Jestem w Akademii Sylwii i Toma Kornas od listopada roku 2023. Od tego czasu przeszłam ogromna transformacje i zmianę. Osiągnęłam wiele swoich celów, nie boje się stawiać sobie wyzwań i je realizować. Tak jak uczymy się jeździć na rowerze jako dzieci, tak w późniejszym czasie potrzebujemy mentorów do rozwoju swojej świadomości i biznesu. I tu Sylwia i Tom spełniają swoją rolę fenomenalnie. Polecam ze szczerego serca.

⭐⭐⭐⭐⭐

BASIA

Kiedyś powiedziałam: Nie wiem co i jak,ale dłużej jak chomik nie mam ochoty żyć i.....wpadłam na Sylwię na YouTube i się zakochałam. Energia i słowa Sylwii wprowadzają porządek w mym myśleniu, dodają nadziei i energii do działania. Jestem zdecydowanie lepszym człowiekiem, nawet w trudniejszym momentach mam na uwadze to,że wszystko Jest Dobrze -bo to doprowadzi mnie tak gdzie powinno. Jestem spokojniejsza- Wkońcu spokojnie oddycham,bo to co było wcześniej to było tylko by przetrwać, gdyż z niewiadomego pochodzenia stresu brakowało mi tchu.Tak. Dosłownie. Teraz kontroluję swe słowa i myśli i dzieki temu mam swoj Spokój. Jestem bardziej wyrozumiała ,bo patrzę na Kazdego z perspektywy Stick Person.Gdy zrozumiemy S.Person to zrozumiemy Siebie i Wszystkich💫

Jestem lepszą mamą, szefową w pracy,córką ,partnerką i lepszą dla siebie❤️‍

Wsparcie Sylwii,Toma i całego Teamu bezcenne❤,a miałam do czynienia poprzednio z innymi programami. Wiem,że one doprowadziły mnie tutaj,bo wszystko dzieje się w jakimś celu,a kropki po co siw wydarzyło coś wcześniej doprowadziły mnie właśnie w to miejsce. Jestem również przekonana, że rozdziału z Akademia nie zakończę nigdy ,bo jak ktoś wchodzi w rozwój osobisty, zwłaszcza z takimi Mentorami, to "zakończenie " nie istnieje,gdyż to cały czas dźwięczy w uszach i w głowie (tyyyyle wartości...),że to dopiero początek.

Dziękuję ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

BEATA

Wyzwanie wywróciło moje myślenie do góry nogami i pokazało mi, że aby dojść tam gdzie chcę muszę wreszcie ruszyć w tamtą stronę. Jestem obecnie w Akademii i wiem, że jestem w odpowiednim miejscu, które nie tylko zmienia mój biznes, ale przede wszystkim zmienia mnie jako człowieka. Sylwia i Tom to niesamowite osoby, szczere, prawdziwe, pełne życzliwości i wiedzy popartej działaniem, która prowadzi w kierunku rezultatów. Cała społeczność akademii to ludzie życzliwi, pomocni, zaangażowani, rozwijający swoje talenty i umiejętności. Jestem wdzięczna, że jestem częścią akademii, bo czuję, że to odmienia moje życie i że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Dziękuję za to. ❤️😘

⭐⭐⭐⭐⭐

ANETA

To niesamowite uczucie jak poznałam program, którego od dawna szukałam i Sylvia go uczy. Takiej przemiany szukałam i chyba nie mogłam trafić na lepsza osobę niż Sylvia. Dziękuje dziękuje dziękuje.

⭐⭐⭐⭐⭐

EVA

Poznanie Sylwii i całej Akademii, a potem bycia częścią niej, to najpiękniejsze czego mogłam doświadczyć. Wymarzyłam sobie tą społeczność i codziennie jestem za nich wdzięczna. Moje życie zmienia mi się przed oczami. Chociaż już byłam w rozwoju kilka lat to teraz to jest jakieś turbo przyspieszenie. Jeżeli naprawdę chcecie zmienić coś w swoim życiu, osiągnąć to za czym zawsze „goniliście”, mieć uczucie, ze w końcu jesteście „w domu” to jest to miejsce. Dzieli was tylko jedna decyzja od życia jakiego zawsze chcieliście doświadczać. A potem podziękujesz sobie, i będziesz wdzięczna/y do końca Twoich dni i o jeden dzień dłużej. ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

MONIKA

Mimo, że miałam dobre doświadczenia z kursami czy mentoringiem innych osób i firm (choć nie miałam rezultatów;), to z czystym sercem uważam, że Sylwia i Tom są UNIKATOWI na polskim rynku, a być może i na światowym. Fantastycznie łączą głęboką duchowość z życiem w naszym materialnym świecie i dzielą się tą wiedzą w przystępny i skuteczny sposób. Nie znam nikogo innego, kto tyle daje od siebie i jest w tym wszystkim tak bardzo przejrzysty. To ludzie, którzy wierzą w ludzi i zmieniają świat na lepsze. Otwierają nasze głowy i serca. Bardzo się cieszę, że jestem studentką Akademii i mogę się od nich uczyć. Dzięki nim idę w końcu po swoje rezultaty!

⭐⭐⭐⭐⭐

KASIA

Jestem wdzięczna i Szczęśliwa, że Akademia Sylvii i Toma pojawiła się w moim życiu. Podjęłam DECYZJĘ, że chcę zmian w swoim życiu, bo Ona daje nam wzrost. Jestem w Akademii 7 m-cy - Widzę i Czuję jak moje życie jest Wspaniałe - doświadczam Magii każdego Dnia ❤️

⭐⭐⭐⭐⭐

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
CZY KLUB DAJE REZULTATY?

ŻYCIE JEST KRÓTKIE

czy nie warto przeżyć je tak jak Ty chcesz?

 

POROZMAWIAJMY ➡
ROZWÓJ OSOBISTY, KTÓRY DAJE REZULTATY

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 - 2023 Seeking Greatness sp. z o.o.

[email protected] | Polityka Prywatności | Regulamin